Çeşitli bildirim iletileri

Zengin düzenleme denetim üst pencere denetimi etkileyen olayları izlemek için bildirim iletilerini işleyebilir. Zengin düzenleme denetimleri tüm düzenleme denetimlerinin yanı sıra, birkaç ek olanları ile kullanılan bildirim iletilerini destekler. Onun üst pencere onun olay maskesi ayarlayarak, bir zengin metin düzenleme denetimi bildirim iletileri gönderir belirleyebilirsiniz.

Zengin düzenleme denetim olay maskesi ayarlamak için em_seteventmask iletisi kullanın. em_geteventmask mesaj kullanarak zengin metin düzenleme denetimi için geçerli olay maskesi alabilirsiniz.

Zengin düzenleme denetim üst pencere tüm klavye ve fare denetimi EN_MSGFILTER bildirim iletisi işleme giriş filtre uygulayabilirsiniz. Ana pencere klavye ya da fare ileti işlenmesini engelleyebilir veya iletiyi belirtilen MSGFILTER yapısını değiştirerek değiştirebilirsiniz.

Uygulama ne zaman algılamaya en_protected bildirim iletisi işleyebilir korumalı metni değiştirmek kullanıcı girişimleri. Metni korumalı olarak işaretlemek için korumalı karakter etkisi ayarlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bkz: Metin biçimlendirme.

EN_DROPFILES bildirim iletisini işlerken tarafından bir zengin düzenleme denetimi dosyalarında düşmeye kullanıcı etkinleştirebilirsiniz. Belirtilen ENDROPFILES yapısını bırakılan dosyalarla ilgili bilgileri içerir.

Index