Елементи клас вікна

Елементи клас вікна визначають поведінку за промовчанням Windows, що належать до класу. Додаток, який реєструє клас вікна призначає елементи класі налаштування відповідні члени в WNDCLASSEX структури та проходження структура RegisterClassEx функції. GetClassInfoEx і GetClassLong функції отримати відомості про клас даного вікна. Функція SetClassLong зміни елементів локальний або глобальний класу, які вже зареєстрований для застосування.

Хоча клас повний вікна складається з багатьох елементів, система вимагає тільки що додаток постачання ім'я класу, адреси вікна процедури і маркер екземпляр. Використовувати інші елементи для визначення атрибутів за промовчанням для windows класу, таких як форма курсора та зміст меню вікна. Потрібно ініціалізувати будь-які невикористані члени WNDCLASSEX структури на нуль або NULL. Клас елементів вікна є наступні.

Елемент Мета
Ім'я класу Відрізняє клас з інших класів, зареєстрованих.
Вікно процедура адреса Вказівник на функцію, яка обробляє всі повідомлення, надіслані на windows в класі і визначає поведінка вікна.
Дескриптор екземпляра Визначає програми або DLL, що зареєстровані клас.
Клас курсору Визначає курсор миші, що система відображення вікна класу.
Класом ікон Визначає великі піктограми, невеликий значок (починаючи з Windows 95 і Windows NT 4.0).
Клас фону пензля Визначає колір та візерунок, що заповнити області клієнта, коли вікно відкрито або пофарбовані.
Клас меню Визначає Windows, що не визначає явно меню, меню за замовчуванням.
Клас стилі Визначає як оновити вікно після переміщення або зміна розміру, як процес double-clicks миші, як виділити простору для контексту пристрою та інші параметри вікна.
Додаткові клас пам'яті Визначає кількість додаткових пам'яті в байтах, що система повинні зарезервувати для класу. Всі вікна в класі поділитися додаткову пам'ять і може використовувати його для будь-яких цілей, визначений у застосунку. Система ініціалізує Ця пам'ять до нуля.
Додаткові вікна пам'яті Визначає кількість додаткових пам'яті в байтах, що система має резерві для кожного вікна, що належать до класу. Додаткова пам'ять використовується для будь-яких цілей, визначений у застосунку. Система ініціалізує Ця пам'ять до нуля.

Index