Додаткову пам'ять для класу

Система підтримує WNDCLASSEX структури всередині для кожного класу вікна в системі. Коли застосунок реєструється клас вікна, він може прямий системі, щоб виділити та додати ряд додаткових байтів в пам'яті до кінця WNDCLASSEX структури. Ця пам'ять називається додаткових клас пам'яті і поділяють всі вікна, що належать до класу. Використання додаткових клас пам'яті для зберігання інформації, що відноситься до класу.

Тому що додаткову пам'ять виділяється від місцевих системи, додаток слід використовувати додаткових клас пам'яті економно. RegisterClassEx функція не Якщо кількість додаткових клас пам'яті, просив більше байт 40. Якщо додаток вимагає більш ніж 40 байт, слід виділити свій пам'яті і зберігання вказівник на пам'ять в додаткових клас пам'яті.

SetClassWord і SetClassLong функції копіювання значення пам'яті додаткових клас. Для отримання значення з додаткових клас пам'яті, використовуються функції GetClassWord і GetClassLong . WNDCLASSEX структури, член cbClsExtra визначає кількість додаткових клас пам'яті, щоб виділити. Програма, яка не використовує додатковий клас пам'яті слід ініціалізувати до нуля, член cbClsExtra.

Index