RegisterClassEx

RegisterClassEx функція реєструє клас вікна для подальшого використання в дзвінки на CreateWindow або CreateWindowEx функції.

Атом RegisterClassEx ( КОНСТАНТА WNDCLASSEX  * lpwcx / / адреса структури даних класу);
 

Параметри

lpwcx
Вказівник на структуру WNDCLASSEX . Ви повинні заповнити структуру з відповідного класу атрибути до передачі її функцію.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається, є atom, яке унікально ідентифікує клас, будучи зареєстрованим.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Якщо ви зареєструвати клас вікна за допомогою RegisterClassExA, застосування розповідає системи, що windows створені клас очікувати повідомлення з текстом або параметри символів для використання в ANSI набором; символів Якщо ви зареєструвати його за допомогою RegisterClassExW, застосування запити, що система передати параметри тексту повідомлень як Unicode. Функція IsWindowUnicode дозволяє застосункам запиту природу кожного вікна. Для отримання додаткової інформації про функції ANSI і Юнікод на Win32 API, перегляньте Функція прототипи.

Всі класи вікон, що застосунок реєструється, Незареєстровані, коли вона припиняється.

Windows 95: Всі класи вікон, зареєстрований DLL, Незареєстровані, коли вивантажений DLL.

Windows NT: Вікно класів зареєстрований DLL, Незареєстровані, коли вивантажений DLL.

Windows 95: RegisterClassEx не працює, якщо cbWndExtra або cbClsExtra член WNDCLASSEX структура містить більш ніж 40 байт.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Огляд вікна класів, функцій клас вікна, CreateWindow, CreateWindowEx, GetClassInfoEx, GetClassName, UnregisterClass, WindowProc,WNDCLASSEX