Клас стилі

Клас стилі визначити додаткові елементи клас вікна. Два або більше стилів можуть бути об'єднані з використанням порозрядне OR оператор (|). Щоб призначити стиль клас вікна, призначити стиль стиль членом WNDCLASSEX структури. Клас стилі є наступні.

Стиль Дія
CS_BYTEALIGNCLIENT Вирівнює клієнтської області вікна на межу байт (у напрямку осі x). Цей стиль впливає на ширину вікна і його горизонтальної розміщення на дисплеї.
CS_BYTEALIGNWINDOW Вирівнює вікна на межу байт (у напрямку осі x). Цей стиль впливає на ширину вікна і його горизонтальної розміщення на дисплеї.
CS_CLASSDC Виділяє один пристрій контекст для спільного використання всіх вікон в класі. Тому, що вікно класи конкретний процес, це можливо для декілька потоків програми створити вікно з одного класу. Це також можливо для теми, щоб спробувати використовувати пристрій контексті одночасно. Коли це відбудеться, система дозволяє лише один потік успішно закінчити його операція малювання. Для отримання додаткової інформації Контекстах пристрою.
CS_DBLCLKS Надсилає повідомлення двічі клацніть вікно порядку, коли користувач double-clicks миші, коли курсор розташовано в межах вікна, що належать до класу. Докладніше перегляньте Миші вводу.
CS_GLOBALCLASS Призначення клас вікна на застосування глобальної клас. Докладніше перегляньте Глобальні класи застосунку.
CS_HREDRAW Визначає, що вікно повністю Перемальовує якщо рух "або" розмір "змінює ширину області клієнта.
CS_NOCLOSE Вимикає команду Закрити в меню системи.
CS_OWNDC Виділяє контексті унікальний пристрій для кожного вікна в класі. Щоб отримати додаткові відомості про пристрій контекстах, перегляньте Контекстах пристрою.
CS_PARENTDC Встановлює прямокутника обрізання вікна дитини, батько вікна так, що дитина може спиратися на батьків. Вікно з bit CS_PARENTDC стиль отримує регулярні пристрій контексті від системи кеш пристрою контекстах. Вона не дає дитині батьків пристрій контекст або контекст параметри пристрою. Зазначення CS_PARENTDC підвищує продуктивність додатків. Докладніше, перегляньте статтю Контекстах пристрою.
CS_SAVEBITS Збереження як крапковий малюнок, частину зображення на екрані, obscured вікно. Система використовує збережені бітових відтворити зображення на екрані, коли вікно видаляється. Система відображення малюнка на початковому місці і не відправити WM_PAINT повідомлень Windows obscured вікна, якщо інші дії екран є недійсним збережене зображення. Використовувати цей стиль для маленькі вікна, які відображаються коротко і натисніть Видалити, щоб інші екрану діяльності відбувається (наприклад, меню або діалогових вікон). Цей стиль збільшує час, потрібний для відображення вікна, тому що система повинна спочатку виділити пам'ять для збереження малюнка.
CS_VREDRAW Визначає, що вікно повністю Перемальовує якщо рух "або" розмір "змінює висоту клієнтської області.

Заняттях і контекстах пристрою

Пристрій контексті є спеціальний набір цінностей, які програми використовують для малювання в клієнтської області їх Windows. Система потребує контексту пристрою для кожного вікна на екрані, але дає деяку гнучкість, як система зберігає і обробляє пристрій зв'язку.

Якщо явно надається не пристрій-стиль, система вважає, що кожне вікно використовує пристрій контекст, витягнуті з пулу контекстах, що підтримується системою. У таких випадках кожне вікно необхідно отримати і ініціалізувати пристрій контексті перед фарбуванням і безкоштовно це після живопис.

Щоб уникнути отримання контексту пристрою кожного разу, коли це необхідно малювати всередині вікна, застосунку можна вказати стиль CS_OWNDC для клас вікна. Цей клас стиль направляє система для створення умов приватний пристрій — тобто, виділити унікальні пристрій контекст для кожного вікна в класі. Застосування повинні тільки отримати контексті один раз і потім використовувати його для всіх наступних живопис.

Windows 95 і Windows 98: Хоча стиль CS_OWNDC зручний, використовувати його уважно, оскільки кожен пристрій контексті використовує значну частину 64 K GDI купи.

Index