Глобальні класи застосунку

На застосування глобальної клас є клас вікна, зареєстрованих: бібліотекою на виконуваний файл або динамічного компонування (DLL), доступний для інших модулів в процесі. Наприклад, ваш DLL функцію можна буде викликати RegisterClassEx зареєструвати клас вікна, що визначає настроюваного елемента керування якості програми глобального класу, так що процес, який завантажує бібліотеку DLL можна створювати зразки митного контролю.

Windows NT: Щоб створити клас, який може бути використаний у кожному процесі, створити клас вікна в DLL і завантажити Бібліотеку у кожному процесі. Завантажити DLL в кожному процесі, додати своє ім'я до AppInit_DLLs значення в такому розділі реєстру

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows

Кожного разу, коли починається процес, система навантажень вказаній бібліотеці в рамках недавно почав процес перед викликом свою точку входу функції. DLL необхідно зареєструвати клас під час його ініціалізації та необхідно вказати стиль CS_GLOBALCLASS. Для отримання додаткових відомостей див. Стилі клас.

Щоб видалити на застосування глобальної клас і безкоштовне зберігання, пов'язані з цим, слід використовувати функцію UnregisterClass.

Index