Додаткові вікна пам'яті

Система підтримує структуру внутрішні дані для кожного вікна. При реєстрації клас вікна, додаток можна вказати кількість додаткових байтів пам'яті, називається Додаткові вікна пам'яті. Під час створення вікна класу, система виділяє і додавання вказану кількість пам'яті, додаткові вікна кінець вікна структури. Заявку можна використовувати цю пам'ять для зберігання даних вікно.

Тому що додаткову пам'ять виділяється від місцевих системи, додаток слід використовувати додаткові вікна пам'яті економно. З системою 4.0 або пізнішої версії RegisterClassEx функція не Якщо кількість додаткових вікна пам'яті просив більше 40 байт. Якщо додаток вимагає більш ніж 40 байт, слід виділити свій пам'яті і зберігання вказівник на пам'яті в пам'яті додаткові вікна.

SetWindowWord і SetWindowLong функції копіювання значення до додаткову пам'ять. GetWindowWord і GetWindowLong функції отримання значення з додаткову пам'ять. WNDCLASSEX структури, член cbWndExtra визначає обсяг пам'яті додаткових вікно, виділити. Програма, яка не використовує пам'яті слід ініціалізувати cbWndExtra до нуля.

Index