Класом ікон

Значок клас є малюнок, що система використовує представляти вікно певного класу. Програма може мати два класом ікон — один великий і один маленький. Система відображення у вікні великого класу значок у вікні завдання перемикач, що з'являється, коли користувач натискає на клавіші alt + tab і у великий значок видом на панель завдань і explorer. Малого класу значок з'являється в рядку заголовка вікна і маленький значок видом на панель завдань і explorer.

Щоб призначити великих і малих значок клас вікна, вкажіть ручки ікон в hIcon і hIconSm члени WNDCLASSEX структури. Значок розміри мають відповідати необхідні розміри для великих і малих класом ікон. Для великого класу значок, ви можете визначити необхідні розміри, вказавши значення SM_CXICON та SM_CYICON в заклик до на GetSystemMetrics функції. Для малого класу значок Вкажіть значення SM_CXSMICON та SM_CYSMICON. Докладніше перегляньте значки.

Якщо застосунок встановлює hIcon і hIconSm члени WNDCLASSEX структура NULL, система використовує значок програми за промовчанням як клас великі і малі значки для клас вікна. Якщо вказати значок великого класу, але не малі, система створює малого класу значок, на основі велика. Однак, якщо вказати значок малого класу, але не великий, система використовує значок програми за промовчанням як значок великого класу і значок вказаний як значок малого класу.

Ви можете змінити значок великі або малі клас для конкретного вікна за допомогою WM_SETICON повідомлення. Поточний значок великі або малі клас можна отримати за допомогою WM_GETICON повідомлення.

Index