Пошук і завантаження ресурсів

Перед використанням ресурс, додаток повинні завантажити його в пам'яті. FindResource і FindResourceEx функції знайти ресурс в модулі і повернути ручку на двійковий ресурсу дані. FindResource знаходить ресурс на ім'я та тип. FindResourceEx знаходить ресурсу, тип, ім'я та мови. Інформація про FindResource в цьому розділі, також відноситься до FindResourceEx.

Функція LoadResource використовує маркер ресурсу, повернутих FindResource завантажувати ресурс у пам'яті. Після застосування навантажень ресурс за допомогою LoadResource, система автоматично процедура вивантажує і перезавантаження ресурс, як пам ' яті та виконання застосунків вимагають. Таким чином, програма потрібна не явно вивантажити ресурсу, він більше не потребує.

Заявку можна використовувати FindResource і LoadResource , щоб знайти і завантажити будь-який тип ресурсу, але цих функцій слід використовувати, лише якщо програми необхідно отримати доступ двійкові ресурсу дані наступні функції дзвінків. Використовувати ресурс негайно, додаток слід використовувати один з таких ресурсів специфічні функції знайти і завантажити ресурси в одному виклику.

Функція Дія
FormatMessage Навантажень і формати покажчика повідомлення.
LoadAccelerators Завантажує таблиці прискорювача.
LoadBitmap Завантажує бітових ресурс.
LoadCursor Завантажує курсор ресурс.
LoadIcon Навантаження на значок ресурс.
LoadImage Завантажує значок, курсор, растрові, або Розширений метафайл ресурс.
LoadMenu Завантажує меню ресурс.
LoadString Завантажує запис таблиці рядків.

Перевал, додаток повинні звільнити пам'яті, займаної на таблиці прискорювача, крапкові малюнки, курсори, піктограм і за допомогою однієї з функцій в таблиці.

Ресурс Реліз функції
Прискорювач таблиці DestroyAcceleratorTable
Крапковий малюнок Видалити за допомогою
Курсор DestroyCursor
Значок DestroyIcon
Меню DestroyMenu

Коли програма завершується, система автоматично релізи пам'яті, займаної на інші види ресурсів.

Index