LoadImage

Функція LoadImage навантажень значок, курсор або бітового.

( LoadImage РУЧКУ HINSTANCE  hinst, / / ручка інстанції, що містить зображенняLPCTSTRlpszName, / / ім'я або ідентифікатор зображенняUINTuType, / / тип зображенняIntcxDesired, / / бажане ширини intcyDesired, / / бажане висотаUINTfuLoad / / завантажити прапори);
 

Параметри

hinst
Обробляти примірника модуля, який містить зображення, щоб бути завантажений. Щоб завантажити зображення OEM, встановіть значення параметра нуль.
lpszName
Обробляти до зображення, щоб завантажити.

Якщо параметра hinst не NULL і fuLoad параметр не містить LR_LOADFROMFILE, lpszName — це вказівник на нульовим закінченням, що містить ім'я модуля hinst , ресурс зображення.

Якщо hinst є NULL і LR_LOADFROMFILE не вказано, Низька замовлення слово цей параметр має бути ідентифікатор OEM зображення для завантаження. Ідентифікатори зображення OEM визначаються в WINUSER.H і мають наступні префікси:
Префікс Значення
OBM_ OEM крапкові малюнки
OIC_ OEM значки
OCR_ OEM курсори

Якщо параметра fuLoad містить LR_LOADFROMFILE значення, lpszName є ім'я файлу, який містить зображення.

uType
Визначає тип зображення для завантаження. Цей параметр може бути одне з таких значень:
Значення Значення
IMAGE_BITMAP Завантажує крапковий малюнок.
IMAGE_CURSOR Завантажує курсор.
IMAGE_ICON Завантажує значок.

cxDesired
Визначає товщину у пікселях, значок або курсор. Якщо цей параметр дорівнює нулю, і параметр fuLoad є LR_DEFAULTSIZE, функція використовує SM_CXICON SM_CXCURSOR системи метричні значення або встановити ширину. Якщо цей параметр дорівнює нулю, LR_DEFAULTSIZE не використовується функція використовує ширина фактичному ресурсу.
cyDesired
Визначає висоту, у пікселях, значок або курсор. Якщо цей параметр дорівнює нулю, і параметр fuLoad є LR_DEFAULTSIZE, функція використовує SM_CYICON SM_CYCURSOR системи метричні значення або встановлювати висоти. Якщо цей параметр дорівнює нулю, LR_DEFAULTSIZE не використовується функція використовує висота фактичному ресурсу.
fuLoad
Визначає поєднання таких значень:
Значення Значення
LR_DEFAULTCOLOR Позначки за замовчуванням; Вона нічого не робить. Все це означає, що це "не LR_MONOCHROME".
LR_CREATEDIBSECTION Коли параметр uType визначає IMAGE_BITMAP, викликає функцію, щоб повернути крапковий малюнок DIB розділу, а не сумісні крапковий малюнок. Цей прапор використовується для завантаження крапковий малюнок без відображення його на кольори пристрою відображення.
LR_DEFAULTSIZE Використовує ширини або висоти, визначених системи метричні значень для курсори або значки, якщо встановлено значення cxDesired або cyDesired до нуля. Якщо не вказано цей прапор і cxDesired і cyDesired , встановлені до нуля, функція використовує розмір фактичному ресурсу. Якщо ресурс містить кілька зображень, функція використовує розмір першого зображення.
LR_LOADFROMFILE Завантажує зображення у файлі зазначено параметр lpszName . Якщо не вказано цей прапор, lpszName це ім'я ресурсу.
LR_LOADMAP3DCOLORS Здійснює пошук таблицю кольорів зображення і замінює наступні відтінки сірого на відповідна 3D:

Колір Замінено
ДК-сірий,
RGB(128,128,128)
COLOR_3DSHADOW
Сірий,
RGB(192,192,192)
COLOR_3DFACE
Lt сірий,
RGB(223,223,223)
COLOR_3DLIGHT

LR_LOADTRANSPARENT Повертає значення кольору першого пікселів у зображенні і замінює відповідний запис у таблиці кольорів за замовчуванням колір вікна (COLOR_WINDOW). Всі пікселі зображення, які використовують цей запис стати кольору вікон за промовчанням. Це значення застосовується лише до зображень, що мають відповідний таблиці кольорів.

FuLoad включає в себе як LR_LOADTRANSPARENT, так і LR_LOADMAP3DCOLORS значення, LRLOADTRANSPARENT отримує пріоритет. Однак, елемент таблиці кольору замінюються COLOR_3DFACE, а не COLOR_WINDOW.

LR_MONOCHROME Завантажує зображення в чорно-білому режимі.
LR_SHARED Розділяє зображення маркер, якщо зображення завантажується кілька разів. Якщо LR_SHARED не встановлено, другий виклик для LoadImage за той же ресурс знову завантажити зображення і повернення різні ручки.

Не використовуйте LR_SHARED для зображень, які мають нестандартні розміри, які можуть змінюватися після навантаження, або що завантажується з файлу.

Windows 95 і Windows 98: Функція знаходить перше зображення з іменем запитаного ресурсу в кеш-пам'яті, незалежно від розміру, просив.

LR_VGACOLOR Використовує кольори VGA.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається є дескриптор знову завантажені зображення.

Якщо функцію не вдається, значення, що повертається, є NULL. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Коли ви закінчите з використанням крапковий малюнок, курсор або значок, ви можете звільнити свого пов'язаних пам'яті за номером один функцій в таблиці.

Ресурс Реліз функції
Крапковий малюнок Видалити за допомогою
Курсор DestroyCursor
Значок DestroyIcon

Система автоматично видалить ці ресурси, коли завершується процес, який створив їх, однак, виклику відповідні функції заощаджує пам'ять і зменшує розмір цей процес робоча множина.

Windows CE: CxDesired і cyDesired параметри повинні бути нульовим для IMAGE_BITMAP.

Windows CE не підтримує розтягування і скорочення іконок.

Параметр fuLoad повинні бути нульовим (= = LR_DEFAULTCOLOR).

Якщо ви орієнтуєтеся платформу, яка підтримує курсори миші, не можна вказати значення SM_CXCURSOR та SM_CYCURSOR в cxDesired і cyDesired параметри, і не можна вказати IMAGE_CURSOR для параметра uType.

Якщо ви орієнтуєтеся платформу, яка підтримує курсори миші, можна вказати SM_CXCURSOR і SM_CYCURSOR в cxDesired і cyDesired параметрів і IMAGE_CURSOR в параметрі uType.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Огляд ресурсів, ресурс функції, CopyImage, GetSystemMetrics, LoadBitmap, LoadCursor, LoadIcon

Index