LoadIcon

LoadIcon функція завантажує вказаний значок ресурс з виконуваний файл (.Файл EXE), які пов'язані з екземпляра застосунку. Ця функція була замінена LoadImage функції

(HICON LoadIcon HINSTANCE  hInstance, / / ручка екземпляр програмиLPCTSTRlpIconName / / назву значка рядок або значок ресурс / / ідентифікатор);
 

Параметри

hInstance
Обробляти примірника модуля, чиї виконуваний файл містить значок, щоб бути завантажений. Цей параметр має бути NULL, під час завантаження стандартної піктограми.
lpIconName
Курсор в рядок з нульовим, що містить ім'я, значок ресурсу завантаження. Крім того, цей параметр може містити слово Низька порядку, ідентифікатор ресурсів і нуль у word вищого порядку. Використання MAKEINTRESOURCE макрос для створення цього значення.

Використовувати одну з попередньо визначених іконки, встановіть параметр hInstance NULL і до одного з таких значень параметра lpIconName:
Значення Опис
IDI_APPLICATION Значок програми за промовчанням.
IDI_ASTERISK Так само, як IDI_INFORMATION.
IDI_ERROR Рука подібний значок.
IDI_EXCLAMATION Так само, як IDI_WARNING.
IDI_HAND Так само, як IDI_ERROR.
IDI_INFORMATION Значок зірочки.
IDI_QUESTION Знак питання значок.
IDI_WARNING Знак оклику значок.
IDI_WINLOGO Піктограми Windows logo.

Повернення значень

Якщо функцію виконано успішно, значення, що повертається, є дескриптор знову завантажений значок.

Якщо функцію не вдається, значення, що повертається, є NULL. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

LoadIcon навантажень значок ресурс, тільки якщо вона була не завантажена; в іншому разі повертає дескриптор наявних ресурсів. Функція пошуку значок ресурс для найбільш відповідні для поточного відображення піктограми. Значок ресурсу може бути кольору або монохромні растрові.

LoadIcon тільки можна завантажити значок, розмір яких відповідає вимогам SM_CXICON і SM_CYICON системи метричні значення. Функція LoadImage використовується для Завантажити іконки інших розмірів.

Windows CE: Стандартні ікони (IDI_ *) не підтримуються.

У Windows CE 1.0 значок має бути два біт на піксель (.ic2) значок або монохромних значок.

Дивіться також

Огляд іконки, значок функції, CreateIcon, LoadImage, MAKEINTRESOURCE

Index