FindResourceEx

Функція FindResourceEx визначає розташування ресурс з указаного типу, ім'я та мови у вказаний модуль.

(HRSRC FindResourceEx HMODULE  hModule, / / ручка модуль ресурсівLPCTSTRlpType, / / тип вказівника на ресурсLPCTSTRlpName, / / вказівник на ім'я ресурсуСловоwLanguage / / ресурс мови ) 

Параметри

hModule
Обробляти модуля, чиї виконуваний файл містить ресурсу. Якщо цей параметр має значення NULL, функція пошуку модуля, що використовується для створення поточного процесу.
lpType
Вказівник на нульовим рядка, який визначає введіть ім'я ресурсу. Щоб отримати додаткові відомості перегляньте розділ зауваження. Для стандартного ресурсів типів цей параметр може бути одне з таких значень:
Значення Значення
RT_ACCELERATOR Прискорювач таблиці
RT_ANICURSOR Анімований вказівник
RT_ANIICON Анімовані значок
RT_BITMAP Растрові ресурс
RT_CURSOR Апаратно залежні курсор ресурс
RT_DIALOG Діалогове вікно
RT_FONT Шрифт ресурс
RT_FONTDIR Шрифт Каталог ресурсів
RT_GROUP_CURSOR Апаратно незалежний курсор ресурс
RT_GROUP_ICON Апаратно незалежний значок ресурс
RT_HTML HTML-документ
RT_ICON Апаратно залежні значок ресурс
RT_MENU Меню ресурс
RT_MESSAGETABLE Повідомлення покажчика
RT_RCDATA Визначений у застосунку ресурсу (необроблені дані)
RT_STRING Запис таблиці рядків
RT_VERSION Версія ресурс

lpName
Вказівник на рядок вказує ім'я ресурсу. Щоб отримати додаткові відомості перегляньте розділ зауваження.
wLanguage
Визначає мову ресурсу. Якщо цей параметр MAKELANGID (LANG_NEUTRAL, SUBLANG_NEUTRAL), поточну мову, пов'язаний із закликом потоком використовується.

Для визначення мови, крім поточної мови, використовувати MAKELANGID макрос для створення цього параметра. Докладніше, перегляньте статтю MAKELANGID.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається є маркер, щоб заблокувати вказаний ресурс інформації. Отримати ручку на ресурс, передавати цей маркер LoadResource функції.

Якщо функцію не вдається, значення, що повертається, є NULL. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Якщо висока слово lpType або lpName параметр дорівнює нулю, Низька word визначає тип або ім'я даного ресурсу, ідентифікатор ціле число. В іншому випадку, ці параметри є вказівники нульовим рядків. Якщо перший символ рядок діезу (#), Решта знаків представляє десяткове число, яке вказує ціле число ідентифікатор ресурсів імені або типу. Наприклад, рядок "№ 258" представляє ціле число ідентифікатор 258.

Програми має зменшити обсяг пам'яті, що необхідні для ресурсів, посилаючись на їх на ціле число ідентифікатор замість за іменем.

Коли ви закінчите з використанням до таблиці прискорювача, точковий рисунок, курсор, значок або меню, ви можете звільнити свого пов'язаних пам'яті за номером один функцій в таблиці.

Ресурс Реліз функції
Прискорювач таблиці DestroyAcceleratorTable
Крапковий малюнок Видалити за допомогою
Курсор DestroyCursor
Значок DestroyIcon
Меню DestroyMenu

Система автоматично видалить ці ресурси, коли завершується процес, який створив їх, однак, виклику відповідні функції заощаджує пам'ять і зменшує розмір цей процес робоча множина.

Заявку можна використовувати FindResourceEx , щоб знайти будь-який тип ресурсу, але цю функцію слід використовувати, лише якщо додаток має доступ до даних двійкові ресурс, при прийнятті подальших дзвінки на на LoadLibrary і LockResource функції.

Використовувати ресурс негайно, додаток слід використовувати такі ресурс специфічні функції знайти і завантажити ресурси в одному виклику:

Функція Дія
FormatMessage Навантажень і формати покажчика повідомлення.
LoadAccelerators Завантажує таблиці прискорювача.
LoadBitmap Завантажує бітових ресурс.
LoadCursor Завантажує курсор ресурс.
LoadIcon Навантаження на значок ресурс.
LoadMenu Завантажує меню ресурс.
LoadString Завантажує запис таблиці рядків.

Наприклад, програма може використовувати функцію LoadIcon завантажити значок для відображення на екрані. Однак, застосування повинні використовувати FindResourceEx і LoadResource , якщо він завантажується на значок, щоб скопіювати дані до іншої програми.

Рядок ресурсів зберігаються в розділах 16 рядків в розділі. Рядки кожного розділу зберігаються як послідовність підрахованих рядків Юнікод (не нульовим). На LoadString функція буде отримати рядкового ресурсу з відповідного розділу.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winbase.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання kernel32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії Windows і Windows NT.

Дивіться також

Ресурси огляд, функції ресурс, FormatMessage, LoadAccelerators, LoadBitmap, LoadCursor, LoadIcon, LoadMenu, LoadString, LoadResource, MAKELANGID

Index