Формати файлу ресурсів Win32

Цей розділ описує формат файлу двійкові ресурсів , який ресурс компілятор створює на основі вмісту файлу ресурсів визначення. Зазвичай має цей файл до.RES розширення. Компонувальник reformats в.RES файл до об'єкта файлу ресурсів і натисніть посилання її на виконуваний файл Win32-додатки.

Файл двійкові ресурсів складається з кількох записів каскадними ресурсу. Кожний запис складається з заголовків ресурс і даних для цього ресурсу. Заголовок ресурс є DWORD-вирівнювання у файлі і складається з наступних:

Структура RESOURCEHEADER описує формат цього заголовка. Дані для ресурсу використовує заголовку ресурсу та специфічні для кожного типу ресурсу. Деякі ресурси також використовувати структури заголовка ресурс конкретної групи надати інформацію про групу ресурси.

Таблиці прискорювача є один запис ресурсу у файл ресурсів. Він не має заголовок групи. На ACCELTABLEENTRY структури описує кожний запис у таблиці прискорювача. Допускається кілька прискорювач таблиць.

Воно також один запис ресурсу у файл ресурсів. Вона складається з одного DLGTEMPLATE діалоговому вікні структури заголовка плюс один DLGITEMTEMPLATE структури для кожного елемента керування в діалоговому вікні. DLGTEMPLATEEX і DLGITEMTEMPLATEEX структури описати формат розширених діалоговому вікні ресурсів.

Шрифти зберігаються у файлі ресурс як група ресурсів. Окремі шрифти складають група Шрифт. A ШРИФТзаяву ресурс визначення заяву в регіоні.RC файлу визначає кожного шрифту. Кожного окремого шрифту в ресурс складається з повний вміст на схожі.FNT файл. FONTGROUPHDR структура випливає, всі компоненти окремого шрифту в регіоні.RES файлу.

Шрифт ресурсів не додаються до ресурсів конкретну програму. Замість цього, вони зазвичай додаються до виконуваних файлів, які є.ФОН розширення. Ці файли є зазвичай ресурсу лише бібліотек динамічного компонування (DLL), замість того, щоб додатки.

Система обробляє кожну піктограму і курсор як один файл. Однак, дані зберігаються в.Роздільна Здатність файлів і в виконувані файли як група значок ресурсів або група курсор ресурсів. Схожі форматів значок і курсор ресурсів. У регіоні.RES файл верхній колонтитул групи ресурсів відповідає всі окремі компоненти групи значок або курсор.

Формат кожного компонента значок нагадує формат на.ICO файл. Кожну піктограму зображення зберігається в на BITMAPINFO структури слідують апаратно незалежний растр кольору (DIB) бітів маски XOR у значок. Монохромні DIB біти на значок маски та виконайте біти DIB кольору.

Формат кожного компонента курсор нагадує формат на.CUR файл. Кожне зображення курсора зберігається в BITMAPINFO структурі, після монохромних апаратно незалежний растр (DIB) бітів маски на курсор XOR а потім монохромних DIB біти на курсор І маска. Зверніть увагу, що є різниця у крапкові два ресурси: на відміну від піктограми, курсор XOR маски не мають колір DIB біти. Хоча крапкові малюнки курсор масок монохромний і не мають DIB заголовки або таблиці кольорів, біти, ще у формат DIB з вирівнювання і напрямку. Ще одна характерна відмінність між курсори і піктограми, що курсори є точки доступу, і піктограми не.

Верхній колонтитул групи для значок і курсор ресурсів, що складається з NEWHEADER структура плюс один або більше RESDIR структур. Існує один RESDIR структуру для кожної піктограми або курсор. Верхній колонтитул групи містить інформації Win32-додатки повинен вибрати правильний значок або курсор для відображення. Верхній колонтитул групи і даних, що повторюється для кожної піктограми або курсор у групі мають фіксованої довжини. Це дозволяє застосовувати до випадковим чином отримати доступ до інформації.

Ресурс меню складається з MENUHEADER структуру, а потім один або більше NORMALMENUITEM або POPUPMENUITEM структур, один для кожного пункту меню в меню шаблон. MENUEX_TEMPLATE_HEADER і MENUEX_TEMPLATE_ITEM структури описати формат розширених меню ресурси.

Повідомлення являє ресурсу, яке містить форматований текст для відображення, як повідомлення про помилку, або у вікні повідомлення. Основною структурою в таблиці ресурс повідомлення є MESSAGE_RESOURCE_DATA структури.

Основна структура Версія ресурсу на VS_FIXEDFILEINFO структури. Додаткові структури включають в VarFileInfo структуру для зберігання даних відомості про мову, і StringFileInfo для рядок інформації. Всі рядки у версії ресурс є у форматі Юнікод для Win32-додатків. Кожен блок інформації вирівнюється на межу DWORD.

Група список структур, які описують формат ресурсів бачити Структури ресурсу.

Index