DLGITEMTEMPLATEEX

DLGITEMTEMPLATEEX структура не визначені в будь-який стандартний заголовка файлу. Визначення структури надається тут пояснити, формат розширених шаблон для діалогове вікно.

Для кожного елемента керування в діалоговому вікні шаблон розширеного діалоговому вікні має блок даних, що використовує формат DLGITEMTEMPLATEEX для опису елемента керування. Опис формату розширений діалоговому вікні шаблона перегляньте DLGTEMPLATEEX.

typedef типу struct {DWORD helpID; 
  DWORD exStyle; 
  DWORD стиль; 
  короткий x; 
  короткий y; 
  короткий cx; 
  короткий cy; 
  СЛОВО id; 
  sz_Or_Ord windowClass; / / ім'я або порядковий номер класу вікна
  sz_Or_Ord титул;    / / Назва рядок або порядковий ресурсу
  СЛОВО extraCount;   / / байт після створення даних
} DLGITEMTEMPLATEEX 

 

Члени

helpID
Визначає ідентифікатор контексті довідки для елемента керування. Коли система надсилає на WM_HELP повідомлення, вона проходить helpID значення в dwContextId член на HELPINFO структури.
dwExtendedStyle
Визначає додаткові стилі для вікна. Цей компонент не використовується для створення елементів керування в діалогових вікнах, але додатків, що використовують діалоговому вікні Шаблони можна використовувати для створення інших типів windows.
стиль
Визначає стиль елемента керування. Цей компонент може бути поєднання вікно стиль значень (наприклад, WS_BORDER) і одну або кілька значень стиль керування (наприклад, BS_PUSHBUTTON і ES_LEFT).
x
Визначає x координати, у діалоговому вікні одиниці, верхній лівий кут елемента керування. Цей координат завжди є по відношенню до верхній лівий кут області діалоговому вікні клієнта.
y
Визначає у координатою, у діалоговому вікні одиниці, верхній лівий кут елемента керування. Цей координат завжди є по відношенню до верхній лівий кут області діалоговому вікні клієнта.
cx
Визначає ширину, у діалоговому вікні одиниці, контролю.
cy
Визначає висоту, у діалоговому вікні одиниці, контролю.
id
Задає ідентифікатор елемента.
windowClass
Визначення змінної довжини масив 16-бітних елементів, що визначає клас вікна елемента керування. Якщо першим елементом цього масиву є будь-яке значення, ніж інші 0xFFFF, система сприймає масив як нульовим Юнікод рядок, який визначає ім'я класу, зареєстрованих вікно.

Якщо перший елемент 0xFFFF, масив має один додатковий елемент, який визначає порядковий номер значення визначеної системи класу. Порядковий може бути одне з таких значень atom.
Значення Значення
0x0080 Кнопка
0x0081 Редагувати
0x0082 Статичний
0x0083 Список
0x0084 Смуги прокрутки
0x0085 Поле зі списком

назва
Визначення змінної довжини масив 16-бітних елементів, які містить початковий текст або ресурс ідентифікатор елемента керування. Якщо першим елементом цього масиву 0xFFFF, масив має один додатковий елемент, який визначає порядковий номер значення, що визначає ресурсів, таких як значок, в виконуваний файл. Елементи керування, такі як статичні значок елементи керування, які завантажити і показати значок або інших ресурсів, а не тексту можна використовувати ідентифікатор ресурсів.

Якщо першим елементом будь-яке значення, ніж інші 0xFFFF, система обробляє масив як нульовим Юнікод рядок, який визначає початковий текст.

extraCount
Визначає кількість байтів, створення даних, які слідують цей компонент. Якщо це значення більше нуля, створення даних починається наступний границі слова . Створення даних може бути будь-який розмір і формат. Елемент керування вікно схема повинна бути в змозі інтерпретувати дані. Коли система створює елемент керування, він передає вказівник на ці дані в lParam параметр WM_CREATE повідомлення, яке надсилає до елемента керування.

Зауваження

Розширений шаблон для діалогове вікно складається з DLGTEMPLATEEX заголовка, а потім DLGITEMTEMPLATEEX структури для кожного елемента керування в діалоговому вікні.

Кожна структура DLGITEMTEMPLATEEX повинні бути вирівняні на межу DWORD . Масиви windowClass і назви змінної довжини повинні бути вирівняні на слів кордонів. Створення масиву даних, якщо такі є, повинні бути вирівняні на межа слова.

Якщо вказати рядки символів в windowClass і назва масиви повинні використовувати рядків Юнікод. Створювати код, що працює на обох Windows і Windows NT, функція MultiByteToWideChar використовується для створення цих рядків Юнікод.

Члени x, y, cxта cy вкажіть значення в діалоговому вікні одиниці. Ці значення можна перетворити на екрані одиниць (пікселів), за допомогою функції MapDialogRect.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.51 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.

Дивіться також

Діалогове вікно огляд коробки, діалоговому вікні структур, CreateDialogIndirect, CreateDialogIndirectParam, CreateWindowEx, DialogBoxIndirect, DialogBoxIndirectParam, DLGITEMTEMPLATE, DLGTEMPLATE, DLGTEMPLATEEX, MapDialogRect, MultiByteToWideChar

Index