DLGTEMPLATEEX

DLGTEMPLATEEX структура не визначені в будь-який стандартний заголовка файлу. Визначення структури надається тут пояснити, формат розширених шаблон для діалогове вікно.

Шаблон розширеного діалоговому вікні починається з DLGTEMPLATEEX заголовком, що описує діалогового вікна і визначає кількість елементів керування в діалоговому вікні. Для кожного елемента керування в діалоговому вікні шаблон розширеного діалоговому вікні має блок даних, що використовує формат DLGITEMTEMPLATEEX для опису елемента керування.

 typedef типу struct {слово dlgVer; СЛОВО підпис; DWORD helpID; DWORD exStyle; DWORD стиль; СЛОВО cDlgItems; короткий x; короткий y; короткий cx; короткий cy; sz_Or_Ord меню; / / ім'я або порядковий номер меню ресурсу sz_Or_Ord windowClass; / / ім'я або порядковий номер класу вікна WCHAR назва [titleLen]; / / Назва рядок у діалоговому вікні короткий pointsize; / / тільки, якщо встановлено прапор DS_SETFONT короткий ваги; / / тільки, якщо встановлено прапор DS_SETFONT короткий bItalic; / / тільки, якщо встановлено прапор DS_SETFONT WCHAR шрифт [fontLen]; / / ім'я шрифту, якщо DS_SETFONT } DLGTEMPLATEEX 

Члени

dlgVer
Вказує номер версії шаблону розширеного діалоговому вікні. Цей компонент необхідно вказати 1.
підпис
Вказує, чи шаблон шаблон розширеного діалоговому вікні. Значення 0xFFFF вказує шаблон розширеного діалоговому вікні. У цьому випадку, член dlgVer вказує номер версії шаблону. Якщо підпис будь-яке значення, ніж інші 0xFFFF, це стандартний шаблон, який використовує DLGTEMPLATE і DLGITEMTEMPLATE структур.
helpID
Визначає ідентифікатор довідки контексті діалоговому вікні вікно. Коли система надсилає на WM_HELP повідомлення, вона проходить це значення в dwContextId член на HELPINFO структури.
exStyle
Визначає додаткові стилі для вікна. Цей компонент не використовується для створення діалогових вікон, але додатків, що використовують діалоговому вікні Шаблони можна використовувати для створення інших типів windows.
стиль
Визначає стиль у діалоговому вікні. Цей компонент може бути поєднання вікно стиль значень (наприклад, WS_CAPTION і WS_SYSMENU) і одну або кілька з таких діалоговому вікні стиль значень.
Значення Значення
DS_3DLOOK Дає діалоговому вікні nonbold шрифт і звертає тривимірний межі навколо елемента керування windows у діалоговому вікні.

Стиль DS_3DLOOK вимагає тільки на основі Win32 застосунки, скомпільовані версії системи раніше, ніж Windows 95 або Windows NT 4.0. Система автоматично застосовує тривимірний вигляд діалогові вікна, які створені додатки, скомпільовані для поточної версії системи.

DS_ABSALIGN Вказує, що координати діалоговому вікні екранних координатах. Якщо цей стиль не вказано, система розглядає їх як клієнт координати.
DS_CENTER Центри діалоговому вікні в робочій області; тобто області не закривалися від лоток.
DS_CENTERMOUSE Центри курсор миші в діалоговому вікні.
DS_CONTEXTHELP Містить знак запитання у рядку заголовка діалогового вікна. Коли користувач натискає знак питання, коли вказівник зміниться на знак питання вказівником. Якщо користувач натискає кнопку елемента керування, у діалоговому вікні, елемент керування отримує WM_HELP повідомлення. Елемент керування повинен передати повідомлення до діалоговому процедури, яких слід зателефонувати в WinHelp функції за допомогою команди HELP_WM_HELP. Програма допомоги відображає спливаюче вікно, яке зазвичай містить довідки для елемента керування.

Зверніть увагу, що DS_CONTEXTHELP є лише рамкою. Коли створюється діалогового вікна, система перевіряє DS_CONTEXTHELP і, якщо там, додає WS_EX_CONTEXTHELP до розширеного стилі в діалоговому вікні. Не можна використовувати стиль WS_EX_CONTEXTHELP з WS_MAXIMIZEBOX або WS_MINIMIZEBOX стилі.

DS_CONTROL Створює діалоговому вікні, що добре працює як дочірнього вікна іншої діалогового вікна, так само, як сторінки на аркуші властивостей. Цей стиль дозволяє користувачу вкладка серед керування windows діалогового вікна дитини, використовувати її клавіші виклику і так далі.
DS_FIXEDSYS Викликає діалогове вікно для використання на SYSTEM_FIXED_FONT замість того, щоб за замовчуванням SYSTEM_FONT. SYSTEM_FIXED_FONT є моноширинних шрифтів сумісні з системи шрифт у версіях Windows, раніших за 3.0.
DS_LOCALEDIT Застосовує до 16-бітових програм тільки. Цей стиль направляє елементах керування в діалоговому вікні виділити пам'ять з сегмента даних програми. В іншому випадку, редагувати елементи керування виділити зберігання з глобальної пам'яті об'єкта.
DS_MODALFRAME Створює діалогове вікно з модальне діалогове кадр, який може бути об'єднаний з рядок заголовка та системне меню за допомогою визначення стилів WS_CAPTION і WS_SYSMENU.
DS_NOFAILCREATE Windows 95: Створює діалогового вікна, навіть якщо неполадки виникають — наприклад, якщо дочірнього вікна не можна створити, або якщо система не може створити сегмент спеціальних даних для поля.
DS_NOIDLEMSG Пригнічує WM_ENTERIDLE повідомлення, що система інакше б відправити до власника діалогове вікно, під час відображення діалогового вікна.
DS_SETFONT Вказує на те, що DLGTEMPLATEEX заголовку розширеного діалоговому вікні шаблон містить чотири додаткових членів (pointsize, вага, bItalicта шрифту), які описують шрифту для тексту в клієнтської області та елементів керування діалогового вікна. Якщо можливо, система створює шрифту відповідно до значень, вказаних в цих членів. Потім система проходить маркер шрифту в діалоговому вікні та для кожного елемента керування шляхом надсилання WM_SETFONT повідомлення.

Якщо цей стиль не вказано, розширені діалоговому вікні шаблон не включають pointsize, вага, bItalicта шрифт членів.

DS_SETFOREGROUND Причини системи використовувати функцію SetForegroundWindow принести діалогове вікно на передній план.
DS_SYSMODAL Цей стиль є застарілими і включені для сумісності з попередніми версіями Windows. Якщо вказати цей стиль, система створює діалогового вікна з WS_EX_TOPMOST стилю. Не слід об'єднувати цей стиль стиль DS_CONTROL.

cDlgItems
Визначає кількість елементів керування в діалоговому вікні.
x
Визначає x координати, у діалоговому вікні одиниці, у верхньому лівому куті діалогового вікна.
y
Визначає у координатою, у діалоговому вікні одиниці, у верхньому лівому куті діалогового вікна.
cx
Визначає ширину, у діалоговому вікні одиниці, у діалоговому вікні.
cy
Визначає висоту, у діалоговому вікні одиниці, у діалоговому вікні.
меню
Визначення змінної довжини масив 16-бітних елементів, що визначає меню ресурс для діалогового вікна. Якщо першим елементом цього масиву 0x0000, діалогове вікно має меню не і масив немає інших елементів. Якщо перший елемент 0xFFFF, масив має один додатковий елемент, який визначає значення порядковий номер меню ресурсу в виконуваний файл. Якщо перший елемент має будь-які інші значення, система сприймає масив як нульовим Юнікод рядок, який визначає ім'я ресурсу меню в виконуваний файл.
windowClass
Визначення змінної довжини масив 16-бітних елементів, що ідентифікує в діалоговому вікні, клас вікна. Якщо перший елемент масиву 0x0000, система використовує стандартний діалоговому вікні клас для діалогового вікна і масив має не інших елементів. Якщо перший елемент 0xFFFF, масив має один додатковий елемент, який визначає порядковий номер значення визначеної системи клас вікна. Якщо перший елемент має будь-які інші значення, система сприймає масив як нульовим Юнікод рядок, який визначає ім'я класу, зареєстрованих вікно.
назва
Визначає нульовим Юнікод рядок, який містить назви діалогового вікна. Якщо першим елементом цього масиву 0x0000, діалогове вікно не має назви, і масив має не інших елементів.
pointsize
Визначає розмір шрифту для тексту в діалоговому вікні та її елементів керування. Pointsize, вага, bItalicта шрифт члени присутні у шаблоні розширеного діалоговому вікні лише, якщо член стиль визначає стиль DS_SETFONT.
ваги
Визначає весь шрифт у діапазоні від 0 до 1000. Це може бути будь-який з значень, у списку для lfWeight член на LOGFONT структури. Цей компонент присутня, лише якщо член стиль DS_SETFONT.
bItalic
Вказує, чи курсив шрифту. Якщо це значення має значення TRUE, шрифт, курсив. Цей компонент присутня, лише якщо член стиль DS_SETFONT.
шрифт
Визначає нульовим Юнікод рядок, який містить назву гарнітури шрифту. Цей компонент присутня, лише якщо член стиль DS_SETFONT.

Зауваження

Замість того, щоб стандартний діалоговому вікні шаблону з функції CreateDialogIndirectParam і DialogBoxIndirectParam і CreateDialogIndirect і DialogBoxIndirect макроси можна використовувати шаблон розширеного діалоговому вікні. Стандартний діалоговому вікні шаблон використовує DLGTEMPLATE і DLGITEMTEMPLATE структур.

Після DLGTEMPLATEEX заголовку у шаблоні розширеного діалоговому вікні є один або кілька DLGITEMTEMPLATEEX структури, які описують елементи керування в діалоговому вікні. Член cDlgItems визначає кількість DLGITEMTEMPLATEEX структур у шаблоні.

Кожного DLGITEMTEMPLATEEX структури в шаблоні повинні бути вирівняні на межу DWORD . Якщо член стиль визначає стиль DS_SETFONT, перший DLGITEMTEMPLATEEX структура починається на перший DWORD границі після рядка шрифту . Якщо не вказано DS_SETFONT, перший структура починається на перший DWORD границі після рядка заголовка.

Меню, windowClass, назвита шрифт масиви повинні вирівнюються по слів кордонів.

Якщо вказати рядки символів в меню, windowClass, заголовката шрифт масивів, ви повинні використовувати рядків Юнікод. Створювати код, що працює на обох Windows і Windows NT, функція MultiByteToWideChar використовується для створення цих рядків Юнікод.

Члени x, y, cxта cy вкажіть значення в діалоговому вікні одиниці. Ці значення можна перетворити на екрані одиниць (пікселів), за допомогою функції MapDialogRect.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.51 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.

Дивіться також

Діалогове вікно огляд коробки, діалоговому вікні структур, CreateDialogIndirect, CreateDialogIndirectParam, DialogBoxIndirect, DialogBoxIndirectParam, DLGITEMTEMPLATE, DLGITEMTEMPLATEEX, DLGTEMPLATE, MapDialogRect, MultiByteToWideChar, WM_SETFONT