DLGITEMTEMPLATE

DLGITEMTEMPLATE структура визначає розміри і стиль елемента керування в діалоговому вікні. Один або декілька з цих структур у поєднанні з DLGTEMPLATE структуру, щоб створити стандартний шаблон для діалогове вікно.

typedef типу struct {/ / dlit DWORD стиль; 
  DWORD dwExtendedStyle; 
  короткий x; 
  короткий y; 
  короткий cx; 
  короткий cy; 
  СЛОВО id; 
} DLGITEMTEMPLATE 

 

Члени

стиль
Визначає стиль елемента керування. Цей компонент може бути поєднання вікно стиль значень (наприклад, WS_BORDER) і одну або кілька значень стиль керування (наприклад, BS_PUSHBUTTON і ES_LEFT).
dwExtendedStyle
Визначає додаткові стилі для вікна. Цей компонент не використовується для створення елементів керування в діалогових вікнах, але додатків, що використовують діалоговому вікні Шаблони можна використовувати для створення інших типів windows.
x
Визначає x-координат, в діалоговому вікні одиниці, верхній лівий кут елемента керування. Цей координат завжди є по відношенню до верхній лівий кут області діалоговому вікні клієнта.
y
Визначає y-координат, в діалоговому вікні одиниці, верхній лівий кут елемента керування. Цей координат завжди є по відношенню до верхній лівий кут області діалоговому вікні клієнта.
cx
Визначає ширину, у діалоговому вікні одиниці, контролю.
cy
Визначає висоту, у діалоговому вікні одиниці, контролю.
id
Задає ідентифікатор елемента.

Зауваження

У стандартний шаблон для діалогове вікно DLGITEMTEMPLATE структуру, завжди відразу, після трьох змінної довжини масивів, клас, назва та створення даних для елемента керування. Кожен масив складається з одного або декількох елементів 16-бітний.

Кожного DLGITEMTEMPLATE структури в шаблоні повинні бути вирівняні на межу DWORD . Клас і назва масиви повинні вирівнюються по слів кордонів. Створення масиву даних повинні бути вирівняні на межа слова.

Відразу після кожного DLGITEMTEMPLATE структура є клас масив, який ідентифікує контролю, клас вікна. Якщо першим елементом цього масиву є будь-яке значення, ніж інші 0xFFFF, система сприймає масив як нульовим Юнікод рядок, який визначає ім'я класу, зареєстрованих вікно. Якщо перший елемент 0xFFFF, масив має один додатковий елемент, який визначає порядковий номер значення визначеної системи класу. Порядковий може бути одне з таких значень atom.

Значення Значення
0x0080 Кнопка
0x0081 Редагувати
0x0082 Статичний
0x0083 Список
0x0084 Смуги прокрутки
0x0085 Поле зі списком

Після масив клас є назва масив, що містить початковий текст або ресурс ідентифікатор елемента керування. Якщо першим елементом цього масиву 0xFFFF, масив має один додатковий елемент, який визначає значення порядковий номер ресурсу, такі, як значок, у виконуваний файл. Ви можете використовувати ідентифікатор ресурсів для елементи керування, такі як статичний значок елементи керування, які завантажити і показати значок або інших ресурсів, а не текст. Якщо першим елементом будь-яке значення, ніж інші 0xFFFF, система обробляє масив як нульовим Юнікод рядок, який визначає початковий текст.

Створення масиву даних починається наступний границі слова після назву масиву. Створення даних може бути будь-який розмір і формат. Перше слово створення масиву даних є ненульовим, позначає розмір у байтах, створення даних (у тому числі розмір слово). Елемент керування вікно схема повинна бути в змозі інтерпретувати дані. Коли система створює елемент керування, він передає вказівник на ці дані в lParam параметр WM_CREATE повідомлення, яке надсилає до елемента керування.

Якщо вказати рядки символів в клас і назва масиви повинні використовувати рядків Юнікод. Створювати код, що працює на обох Windows і Windows NT, функція MultiByteToWideChar використовується для створення цих рядків Юнікод.

Члени x, y, cxта cy вкажіть значення в діалоговому вікні одиниці. Ці значення можна перетворити на екрані одиниць (пікселів), за допомогою функції MapDialogRect.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Діалогове вікно огляд коробки, діалоговому вікні структур, CreateDialogIndirect, CreateDialogIndirectParam, CreateWindowEx, DialogBoxIndirect, DialogBoxIndirectParam, DLGITEMTEMPLATEEX, DLGTEMPLATE, DLGTEMPLATEEX, MapDialogRect, MultiByteToWideChar, WM_CREATE

Index