RESOURCEHEADER

RESOURCEHEADER структура містить відомості про заголовок ресурсу, сам і даних, специфічних для цього ресурсу. Ця структура не є справжнім структури мови, містить змінної довжини членів. Визначення структури представлена тут для пояснення тільки; Це не присутня в будь-який стандартний заголовка файлу.

структура RESOURCEHEADER {DWORD DataSize; 
  DWORD HeaderSize; 
  [Порядковий або ім'я типу]; 
  [Порядковий або ім'я ім'я]; 
  DWORD DataVersion; 
  СЛОВО MemoryFlags; 
  СЛОВО LanguageId; 
  Версія DWORD; 
  DWORD характеристики; 
} 

 

Члени

DataSize
Задає розмір, байт, дані, що йде за заголовком ресурс для цього ресурсу. Він не містить будь-який файл, оббивка між цей ресурс і будь-який ресурс, що йде за ним у файл ресурсів.
HeaderSize
Визначає розмір, в байтах, ресурс заголовку даних, випливає, що.
ТИП
Визначає тип ресурсів. Член типу може бути числове значення або нульовим Юнікод рядок, який визначає ім'я типу. Див наступні зауваження для опису імені або порядковий тип членів.

Якщо Тип член числове значення, можна вказати стандарт або тип користувача ресурсів. Якщо член-це рядок, то це тип користувача ресурсів.

Нижче наведено стандартні ресурс Win32.
Введіть ім'я ресурсу Тип номера
RT_CURSOR 1
RT_BITMAP 2
RT_ICON 3
RT_MENU 4
RT_DIALOG 5
RT_STRING 6
RT_FONTDIR 7
RT_FONT 8
RT_ACCELERATOR 9
RT_RCDATA 10
RT_MESSAGETABLE 11
RT_GROUP_CURSOR 12
RT_GROUP_ICON 14
RT_VERSION 16
RT_DLGINCLUDE 17
RT_PLUGPLAY 19
RT_VXD 20
RT_ANICURSOR 21
RT_ANIICON 22
RT_HTML 23

Менше значення, ніж 256 зарезервовано для використання системою.

ІМ’Я
Визначає ім'я, яке визначає певний ресурс. Ім'я учасника, як член типу , може бути числове значення або нульовим закінченням Юнікод. Див наступні зауваження для опису імені або порядковий тип членів.

Вам не потрібно додати відступи для DWORD вирівнювання між членами Тип та ім'я , оскільки вони містять слово даних. Однак, може знадобитися додати слово оббивка після Вирівняти інші заголовок на межі DWORD , член ім'я.

DataVersion
Визначає версію даних попередньо визначений ресурс. Це дозволить визначити, яка версія даних ресурс додаток слід використовувати.
MemoryFlags
Визначає набір прапорів атрибута, який можна описати стан ресурсу. Модифікатори в регіоні.RC сценарій файл призначення ці атрибути до ресурсу. Ідентифікатори сценарій можна призначити такі значення прапор.
Опис Значення
РУХОМА 0x0010
ВИПРАВЛЕНО ~ ПЕРЕСУВНОЇ
ЧИСТИЙ 0x0020
НЕЧИСТЕ ~ ЧИСТОГО
PRELOAD 0x0040
LOADONCALL ~ PRELOAD
DISCARDABLE 0x1000

Win32-додатків не використовуйте будь-який з цих атрибутів. Атрибути допускаються в сценарії для зворотної сумісності з існуючих сценарії, але вони ігноруються. Win32 ресурси завантажуються, коли відповідний модуль завантажений і звільнив коли модуль вивантажений.

LanguageId
Визначає мову для ресурсу або набір ресурсів. Значення для цього члена з факультативним Мовазаяву ресурс визначення заяву. Параметри — константи від у WINNT.H-файлу.

Кожен ресурс включає в себе ідентифікатор мови так система або додаток можна вибрати мову відповідні локалі системи. Якщо є кілька ресурсів одного типу і ім'я, які відрізняються тільки мови рядки в ресурси, потрібно буде вказати LanguageId для кожного з них.

Версія
Вказує номер версії користувача для ресурсу дані, які інструменти можна використовувати, щоб читати та записувати файли ресурсів. Встановити це значення з обов'язковим Версія ресурс визначення заявою.
Характеристики
Визначає користувача інформацію про ресурси, які інструменти можна використовувати, щоб читати та записувати файли ресурсів. Встановити це значення з Факультативний заявою ресурс визначення ХАРАКТЕРИСТИК.

Зауваження

Тип змінної-члена, називається ім'я або порядкові член і вона використовується в більшості місць у файл ресурсів, де відображається ідентифікатор. Перше слово ім'я або порядковий типу член показує член числове значення або рядок. Якщо перше слово в член дорівнює вартості 0xffff, який неприпустимий символ Юнікод, потім у WORD — це тип число. В іншому випадку, член містить рядок Юнікоду, а перше слово в член перший знак у рядку ім'я. Щоб отримати додаткові відомості про визначення заяви ресурсу, перегляньте Ресурс-визначення заяви.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.

Дивіться також

Огляд ресурсів, ресурс структур, характеристики заяву, заяву мови , Версія заяви

Index