MENUEX_TEMPLATE_ITEM

MENUEX_TEMPLATE_ITEM структура визначає пункт меню у шаблоні розширений меню. Визначення структури, тут є для пояснення тільки; Це не присутня в будь-який стандартний заголовка файлу.

/ / typedef типу struct {/ / DWORD dwType; 
/ / DWORD dwState; 
/ / UINT uId; 
/ / СЛОВО bResInfo; 
/ / WCHAR szText [1]; 
/ / / / DWORD dwHelpId; 
/ /} MENUEX_TEMPLATE_ITEM 

 

Члени

dwType
Пункт меню типу. Цей компонент може бути комбінації типу (починаючи з MFT) значень, у списку у структурі MENUITEMINFO.
dwState
Меню елемент стан. Цей компонент може бути поєднання значення стану (починаючи з МФС), перерахованих з MENUITEMINFO структури.
uId
Ідентифікатор елемента меню. Це на визначений у застосунку 16-розрядні значення, які обробляють до пункту меню. У на ресурс розширених меню елементи, які запуску розкривного меню або підменю, а також команду елементи можуть мати ідентифікатори.
bResInfo
Значення, яке вказує, чи елемент меню є останній елемент у рядок меню, меню, підменю або контекстне меню, і це елемент, який відкриває розкривного меню або підменю. Цей компонент може бути, нуль або більше з цих значень:
Значення Значення
0x80 Структура визначає останній елемент меню в рядку меню, розкривного меню, підменю або контекстне меню.
0x01 Структура визначає елемент, який відкриває спадне меню або підменю. Наступні структури визначити елементи меню в відповідного розкривного меню або підменю.

Для 32-розрядних додатків цей компонент це слово; для 16-розрядних додатків це БАЙТ.

szText
Текст елемент меню. Цей компонент, який є нульовим закінченням Юнікод, вирівнюються по межа слова. Розмір визначення елемента меню залежить від довжини цей рядок.
dwHelpId
Ідентифікатор довідки для розкривного меню або підменю. Цей компонент, який входить лише для елементів, які запуску розкривного меню або підменю, розташований на першому doubleword кордону після змінної довжини szText член.

Зауваження

Шаблон розширений меню складається з MENUEX_TEMPLATE_HEADER структура, що слідують один або кілька суміжних MENUEX_TEMPLATE_ITEM структур. MENUEX_TEMPLATE_ITEM структури, які змінної довжини, вирівнюються за межі doubleword. Щоб створити меню з шаблон розширений меню в пам'яті, використовується функція LoadMenuIndirect.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.

Дивіться також

Меню огляд, структури меню, LoadMenuIndirect, MENUEX_TEMPLATE_HEADER, MENUITEMINFO

Index