Керування повідомленнями

Вікно батьків або інших вікон відправляйте керування прямого контролю для виконання спеціальних завдань. Процедура вікно обробляє ці повідомлення і здійснює запитаної дії.

Керування повідомлень можна попередньо визначені або застосунку. Система має декілька попередньо визначених повідомлень, наприклад, WM_GETTEXT і WM_GETDLGCODE, що він посилає елементи керування. Ці повідомлення зазвичай відповідають функції керування вікнами, які здійснюють дії на windows. В цілому, процедура вікна елемента керування, визначений у застосунку повинні обробляти будь-які стандартні повідомлення в таблиці, якщо повідомлення впливає на роботу елемента керування.

Повідомлення Рекомендації
WM_GETDLGCODE Процес, якщо елемент керування використовує клавіші enter, esc, tab або стрілку. IsDialogMessage функції цього повідомлення надсилається до елементів керування в діалоговому вікні, щоб визначити, чи потрібно обробити клавіші або передавати їх на керування.
WM_GETFONT Процес, якщо у WM_SETFONT повідомленні також обробляється.
WM_GETTEXT Процес, якщо елемент керування текст не є такою ж, як назва, зазначених за допомогою функції CreateWindowEx.
WM_GETTEXTLENGTH Процес, якщо елемент керування текст не є такою ж, як назва, зазначених за допомогою функції CreateWindowEx.
WM_KILLFOCUS Процес, якщо відображається знак вставки, прямокутник фокусу або іншого елемента, щоб показати, що він має фокус вводу.
WM_SETFOCUS Процес, якщо відображається знак вставки, прямокутник фокусу або іншого елемента, щоб показати, що він має фокус вводу.
WM_SETTEXT Процес, якщо елемент керування текст не є такою ж, як назва, зазначених за допомогою функції CreateWindowEx.
WM_SETFONT Процес, якщо відображається текст. Система надсилає це повідомлення під час створення діалоговому вікні, яке має стиль DS_SETFONT.

Визначений у застосунку керування повідомлень є специфічними для даного елемента керування і повинні бути явно послав до елемента керування за допомогою функції SendMessage або SendDlgItemMessage . Числові значення для кожного повідомлення має бути унікальним і не повинні конфлікт з значення інші вікна повідомлення. Щоб переконатися, що значення визначений у застосунку повідомлення не конфліктують, додаток повинні створити кожного значення, додавши унікальний номер до значення WM_USER.

Index