WM_GETTEXT

Програма надсилає повідомлення WM_GETTEXT щоб скопіювати текст, який відповідає до вікна в буфер, надаються абонента.

WM_GETTEXT wParam = cchTextMax (WPARAM);   / / кількість символів для копіювання lParam = lpszText (LPARAM);     / / адреса буфера для тексту 

 

Параметри

cchTextMax
Значення wParam. Вказує максимальну кількість символів для копіювання, включаючи припинення null символів.
lpszText
Значення lParam. Вказівник миші в буфер, який, щоб отримати текст.

Повернення значень

Значення, що повертається, є кількість символів, які копіюються.

Дія за промовчанням

DefWindowProc функція копіювання тексту, пов'язаних з вікна в указаний буфер і повертає кількість знаків, які копіюються.

Зауваження

Для поля текст для копіювання є вміст редагувати елемент керування. Для поля зі списком текст є вміст редагувати елемент керування (або статичний текст) частини поля зі списком. Для кнопки текст є назвою кнопки. Для інших вікон текст є заголовок вікна. Щоб скопіювати текст елемента списку, програма можна використовувати LB_GETTEXT повідомлення.

Коли WM_GETTEXT повідомлення надсилається на статичний елемент керування з SS_ICON стилю, ручку на значок повертаються в перші чотири байт буфера вказав на lpszText. Це вірно тільки якщо повідомлення WM_SETTEXT була використана для встановлення на значок.

В елементі керування форматованого тексту Якщо текст для копіювання перевищує 64 K, використання або повідомлення EM_STREAMOUT або EM_GETSELTEXT.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд Windows, вікно повідомлення, DefWindowProc, EM_GETSELTEXT, EM_STREAMOUT, GetWindowText, GetWindowTextLength, LB_GETTEXT, WM_GETTEXTLENGTH, WM_SETTEXT

Index