WM_GETTEXTLENGTH

Програма надсилає повідомлення WM_GETTEXTLENGTH щоб визначити довжину, в знаків, текст, пов'язаний з вікна. Довжина передбачає припинення null символів.

WM_GETTEXTLENGTH wParam = 0; / / не використовуються; повинні бути нульовим lParam = 0; / / не використовуються; повинні бути нульовим 

 

Параметри

Це повідомлення не має жодних параметрів.

Повернення значень

Значення, що повертається, є довжини, символи тексту.

Дія за промовчанням

Функція DefWindowProc повертає довжини, символи тексту. За певних умов це значення може бути насправді більше довжини тексту. Докладніше перегляньте наступний розділ зауваження.

Зауваження

Для поля текст для копіювання є вміст редагувати елемент керування. Для поля зі списком текст є вміст редагувати елемент керування (або статичний текст) частини поля зі списком. Для кнопки текст є назвою кнопки. Для інших вікон текст є заголовок вікна. Щоб визначити довжину елемента списку, програма можна використовувати LB_GETTEXTLEN повідомлення.

За певних умов, DefWindowProc функція повертає значення, яке перевищує фактичної довжини тексту. Це відбувається з певних сумішей ANSI та Юнікод і завдяки система, що дозволяє для можливості існування Двобайтовий знаків у тексті. Значення, яке повертається, проте, завжди буде як великий, як фактичні довжину тексту; Таким чином завжди можна це керівництво буфер розподілу. Ця ситуація може виникнути, коли застосунок використовує функції ANSI та загальні діалогові вікна, які використовують Unicode.

Щоб отримати точний Довжина тексту, використовувати повідомлень WM_GETTEXT, LB_GETTEXT або CB_GETLBTEXT, або функція GetWindowText.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд Windows, вікно повідомлення, CB_GETLBTEXT, DefWindowProc, GetWindowText, GetWindowTextLength, LB_GETTEXT, LB_GETTEXTLEN, WM_GETTEXT

Index