LB_GETTEXTLEN

Програма надсилає повідомлення "LB_GETTEXTLEN" для отримання довжину рядка в полі зі списком.

LB_GETTEXTLEN wParam = індексу (WPARAM);    / / елемент індексу lParam = 0;                 / / не використовуються; повинні бути нульовим 

 

Параметри

індекс
Значення wParam. Визначає COLUMN індекс рядка.

Windows 95 і Windows 98: WParam параметр обмежена до 16-бітових значень. Це означає, що списки не може містити більше ніж 32 767 елементи. Хоча кількість елементів обмеженим, загальний розмір у байтах елементів у списку обмежується тільки пам'ять.

Повернення значень

Значення, що повертається, є довжини рядка, у символів, за винятком припинення null характер. За певних умов це значення може бути насправді більше довжини тексту. Докладніше перегляньте наступний розділ зауваження.

Якщо Індекс параметра не вказано неприпустимий індекс, значення, що повертається, є LB_ERR.

Зауваження

За певних умов значення, що повертається, є більше, ніж фактичні довжину тексту. Це відбувається з певних сумішей ANSI та Юнікод і завдяки операційної системи, що дозволяє для можливості існування однобайтовий набір (знаків DBCS) знаків у тексті. Значення, яке повертається, проте, завжди буде як великий, як фактичні довжину тексту; Таким чином завжди можна це керівництво буфер розподілу. Ця ситуація може виникнути, коли застосунок використовує функції ANSI та загальні діалогові вікна, які використовують Unicode.

Щоб отримати точний Довжина тексту, використовувати повідомлень WM_GETTEXT, LB_GETTEXT або CB_GETLBTEXT, або функція GetWindowText.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд списку полів, список поле повідомлення, CB_GETLBTEXT, GetWindowText, LB_GETTEXT, WM_GETTEXT

Index