LB_GETTEXT

Програма надсилає повідомлення LB_GETTEXT, завантажити рядок із списку.

LB_GETTEXT wParam = індексу (WPARAM);                / / елемент індексу lParam = lpszBuffer (LPARAM) (LPCTSTR); / / адреса буфера 

 

Параметри

індекс
Значення wParam. Визначає COLUMN індекс рядок, щоб отримати.

Windows 95 і Windows 98: WParam параметр обмежена до 16-бітових значень. Це означає, що списки не може містити більше ніж 32 767 елементи. Хоча кількість елементів обмеженим, загальний розмір у байтах елементів у списку обмежується тільки пам'ять.

lpszBuffer
Значення lParam. Вказівник миші в буфер, який отримуватиме рядок. Буфер повинні мати достатньо місця для рядка та припинення null характер. LB_GETTEXTLEN -повідомлення можуть бути відправлені до LB_GETTEXT повідомлення, щоб отримати довжини, символи рядка, у.

Повернення значень

Значення, що повертається, є довжини рядка, у символів, за винятком припинення null характер. Якщо Індекс не є припустимим індексом, значення, що повертається, є LB_ERR.

Зауваження

Якщо ви створюєте список з власником звертається стилю, але без LBS_HASSTRINGS стилю, буфер, вказаний параметр lpszBuffer будуть отримувати 32-бітні значення, пов'язаний з пунктом (елемент даних).

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд списку полів, список поле повідомлення, LB_GETTEXTLEN

Index