GetWindowText

GetWindowText функція копіювання тексту на вказаний рядок заголовка (якщо вона має одну) в буфер. Якщо вікно вказаного елемента керування, копіюється текст елемента керування. Однак, GetWindowText не вдалося отримати текст елемента керування в іншій програмі.

int GetWindowText ( HWND  hWnd, / / ручка вікна або керування з текстомLPTSTRlpString, / / адреса буфера для текстуIntnMaxCount / / Максимальна кількість символів для копіювання);
 

Параметри

hWnd
Ручка вікна або елемент керування, який містить текст.
lpString
Вказівник миші в буфер, який буде отримувати текст.
nMaxCount
Вказує максимальну кількість символів, щоб скопіювати в буфер, у тому числі характер NULL. Якщо текст перевищує ліміт, виконується скорочення.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається є довжина, символи, скопійований рядка, не включаючи припинення null характер. Якщо вікно не має заголовок і текст, якщо порожній рядок заголовка або неприпустимий дескриптор вікна або керування, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Ця функція не вдалося отримати текстового поля в іншому додатку.

Зауваження

Якщо вікно цільового належить поточний процес, GetWindowText викликає WM_GETTEXT повідомлення буде відправлено до вказаного вікна або елемента керування. Якщо вікно цільового належить інший процес і має напис, GetWindowText отримує вікно текст підпису. Якщо вікно не має назви, значення, що повертається, є null рядка.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Windows огляд, функції вікон, GetWindowTextLength, SetWindowText, WM_GETTEXT

Index