WM_USER

Постійне WM_USER використовується застосунками допомогти визначити приватних повідомлень, зазвичай у формі WM_USER + X, де x є ціле значення.

 # визначити WM_USER 0x0400 

Зауваження

Існують п'ять діапазони повідомлення чисел:

Діапазон Значення
від 0 до WM_USER-1 Повідомлення зарезервовано для використання системою.
WM_USER через 0x7FFF Ціле число повідомлень для використання приватних вікно класи.
WM_APP через 0xBFFF Повідомлення доступні для використання додатків.
0xC000 через 0xFFFF Рядок повідомлень для використання додатків.
Більше, ніж 0xFFFF Зарезервовано системою для подальшого використання.

Повідомлення чисел у перших діапазону (від 0 до WM_USER-1) визначається системою. Значення в цьому діапазоні, які чітко не визначені зарезервовано для використання в майбутньому система.

Повідомлення номери другого діапазону (WM_USER через 0x7FFF) можна визначити та використовується для надсилання повідомлень протягом клас приватних вікна програми. Ці значення не можна використовувати для визначення повідомлень, які зрозумілі протягом програми, тому що деякі попередньо визначені вікно класи вже визначити значення в цьому діапазоні. Наприклад, попередньо керування класи, такі як КНОПКИ, РЕДАГУВАТИ, ЕЛЕМЕНТ і COMBOBOX може використовувати ці значення. Повідомлення в цьому діапазоні не слід надсилати на інші програми якщо програми були розроблені для обміну повідомленнями та надавати же сенс повідомлення номери.

Повідомлення номерів у третій діапазону (0x8000 через 0xBFFF) доступні для застосування для використання як приватні повідомлення. Повідомлення в цьому діапазоні не конфліктують із системи повідомлень.

Повідомлення чисел у четвертому діапазоні (0xC000 через 0xFFFF) визначаються під час виконання, коли програма називає функцією RegisterWindowMessage , щоб знайти повідомлення номер рядка. Всі програми, що реєструються рядок же можна скористатися номером, пов'язані повідомлення для обміну повідомленнями. Фактичний номер, однак, не є постійним і не може вважатися ж між різними сесій.

Повідомлення чисел у п'ятому діапазоні (більше 0xFFFF) зарезервовано для використання в майбутньому система.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Повідомлення та огляд черг повідомлень, повідомлень і повідомлень черги повідомлень, RegisterWindowMessage, WM_APP

Index