IsDialogMessage

IsDialogMessage функція визначає, чи повідомлення призначена для вказаного діалоговому вікні і, якщо так, обробляє повідомлення.

 (BOOL IsDialogMessage HWND  hDlg, / / ручка діалогового вікнаLPMSGlpMsg / / адреса структури з повідомлення);
 

Параметри

hDlg
Визначає діалогового вікна.
lpMsg
Вказівник на структуру MSG , яка містить повідомлення, які будуть перевірятися.

Повернення значень

Якщо повідомлення буде оброблено, значення, що повертається, є ненульовим.

Якщо повідомлення не оброблено, значення, що повертається, є нуль.

Зауваження

Хоча IsDialogMessage функція призначена для немодальною діалогових вікон, ви можете використовувати його з будь-якого вікна, яке містить елементи керування, що дозволить windows, щоб забезпечити те саме виділення клавіатури, як в діалоговому вікні.

Коли IsDialogMessage обробляє повідомлення, перевіряє наявність клавіатури повідомлень і перетворює їх на команди виділення на відповідному діалоговому вікні. Наприклад, Виділяє наступний елемент керування або групу елементів керування, і клавіші Стрілка вниз, після натискання клавіші tab, коли натиснута, виділення наступного елемента керування у групі.

Тому, що функція IsDialogMessage виконує всі необхідні перекладі, переведенням повідомлення, повідомлення оброблено IsDialogMessage не повинна бути передана на TranslateMessage або DispatchMessage функції.

IsDialogMessage відправляє повідомлення WM_GETDLGCODE діалоговому вікні процедури визначити клавіші, які повинні бути оброблений.

IsDialogMessage DM_GETDEFID та DM_SETDEFID повідомлення можна надіслати вікна. Ці повідомлення визначаються в WINUSER.H заголовка файлу як WM_USER і WM_USER + 1, так конфліктів, можливо з визначений у застосунку повідомлень, які мають однакові значення.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Діалогове вікно огляд коробки, діалоговому вікні функції, DispatchMessage, DM_GETDEFID, DM_SETDEFID, MSG, TranslateMessage, WM_GETDLGCODE, WM_USER

Index