DefMDIChildProc

Функція DefMDIChildProc надає за промовчанням для будь-якого вікна повідомлення, що вікно процедуру кілька інтерфейсом (MDI) документ дочірнього вікна не процес обробки. Вікно повідомлення, що не обробляється вікно процедура повинна бути передана DefMDIChildProc функції, не до DefWindowProc функції.

(LRESULT DefMDIChildProc HWND  hWnd, / / ручка вікна MDI дитиниUINTuMsg, / / повідомленняWPARAMwParam, / / перші повідомлення параметраLPARAMlParam / / другий параметр повідомлення);
 

Параметри

hWnd
Ручка вікна MDI дитини.
uMsg
Визначає повідомлення для обробки.
wParam
Визначає докладніші конкретного повідомлення.
lParam
Визначає докладніші конкретного повідомлення.

Повернення значень

Значення, що повертається визначає результатом обробки повідомлення і залежить від повідомлення.

Зауваження

DefMDIChildProc функція припускає, що батьківського вікна з вікна MDI дитини визначені параметра hWnd було створено з MDICLIENT клас.

Коли процедура вікно додатка обробляє повідомлення, його зазвичай проходить повідомлення DefWindowProc функції обробити повідомлення. MDI програми використовують функції DefFrameProc і DefMDIChildProc замість того, щоб DefWindowProc , щоб надати обробки повідомлення за замовчуванням. Всі повідомлення, які програми зазвичай буде переходити до DefWindowProc (наприклад, nonclient повідомлення та повідомлення WM_SETTEXT ) необхідно передати до DefMDIChildProc . Крім того, DefMDIChildProc також обробляє таких повідомлень:

Повідомлення Відповідь
WM_CHILDACTIVATE Виконує активації обробку, якщо розмір, переміщено або відображається MDI дитини windows. Це повідомлення має бути прийнятий.
WM_GETMINMAXINFO Обчислює Розмір розгорнутого дочірнього вікна MDI, на основі поточного розміру вікна MDI клієнта.
WM_MENUCHAR Передає повідомлення рамка вікна MDI.
WM_MOVE Переобчислення MDI клієнт смуги прокручування, якщо вони присутні.
WM_SETFOCUS Активує дочірнього вікна, якщо це не активного вікна MDI дитини.
WM_SIZE Виконує операції, необхідні для зміни розміру вікна, особливо для розгортання або відновлення з вікна MDI дитини. Не вдається передати повідомлення DefMDIChildProc функція дає вельми небажано результати.
WM_SYSCOMMAND Обробляє команди меню вікно : SC_NEXTWINDOW, SC_PREVWINDOW, SC_MOVE, SC_SIZE і SC_MAXIMIZE.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Декілька документів інтерфейс огляд, функції інтерфейсу декілька документів, DefFrameProc, DefWindowProc, WM_CHILDACTIVATE, WM_GETMINMAXINFO, WM_MENUCHAR, WM_MOVE, WM_SETFOCUS, WM_SETTEXT, WM_SIZE, WM_SYSCOMMAND

Index