DefFrameProc

Функція DefFrameProc надає за замовчуванням обробки для будь-якого вікна повідомлення, що вікно процедуру кілька вікна кадр інтерфейс (MDI) документа не обробляти. Всі вікна повідомлення, які явно не обробляють вікно процедура повинна бути передана функції DefFrameProc , не DefWindowProc функція.

(LRESULT DefFrameProc HWND  hWnd, / / ручка вікна MDI кадруHWNDhWndMDIClient, / / ручка вікна MDI клієнтаUINTuMsg, / / повідомленняWPARAMwParam, / / перші повідомлення параметраLPARAMlParam / / другий параметр повідомлення ) 

Параметри

hWnd
Обробляти до рамки вікна MDI.
hWndMDIClient
Обробляти до вікна MDI клієнта.
uMsg
Визначає повідомлення для обробки.
wParam
Визначає докладніші конкретного повідомлення.
lParam
Визначає докладніші конкретного повідомлення.

Повернення значень

Значення, що повертається визначає результатом обробки повідомлення і залежить від повідомлення. Якщо параметр hWndMDIClient є NULL, значення, що повертається, так само, як для DefWindowProc функції.

Зауваження

Коли процедура вікно додатка обробляє повідомлення, його зазвичай проходить повідомлення DefWindowProc функції обробити повідомлення. MDI програми використовують функції DefFrameProc і DefMDIChildProc замість того, щоб DefWindowProc , щоб надати обробки повідомлення за замовчуванням. Всі повідомлення, які програми зазвичай буде переходити до DefWindowProc (наприклад, nonclient повідомлення та повідомлення WM_SETTEXT ) необхідно передати до DefFrameProc . DefFrameProc функція також обробляє таких повідомлень:

Повідомлення Відповідь
WM_COMMAND Активація вікна MDI дитини, які вибирає користувач. Це повідомлення надсилається, коли користувач вибирає з вікна MDI дитини з меню " вікно " рамка вікна MDI. Вікно ідентифікатор супровідним ідентифікує буде активована вікна MDI дитини.
WM_MENUCHAR Відкривається вікно меню активного вікна MDI дитини, коли користувач натискає клавішу alt +-(мінус) комбінації клавіш.
WM_SETFOCUS Проходить фокусу клавіатури вікна MDI клієнт, який у свою чергу передає його до активного вікна MDI дитини.
WM_SIZE Змінює розмір вікна MDI клієнт вміщується у новому вікні кадр клієнтської області. Якщо рамка вікна процедура розміри вікна MDI клієнта до іншого розміру, він не повинен передати повідомлення DefWindowProc функції.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Декілька документів інтерфейс огляд, функції інтерфейсу декілька документів, DefMDIChildProc, DefWindowProc, WM_SETTEXT

Index