LookupIconIdFromDirectoryEx

Функція LookupIconIdFromDirectoryEx виконує пошук через значок або курсор даних для значок або курсор, який найкращим чином відповідає на поточному пристрої відображення.

 int LookupIconIdFromDirectoryEx ( PBYTE  presbits, / / адреса ресурсу данихBOOLfIcon, / / значок або курсор прапорIntcxDesired, / / бажане ширину значок або курсорIntcyDesired, / / бажане висоту значок або курсорUINTПрапори / / прапори ресурсів);
 

Параметри

presbits
Вказівник на значок або курсор Каталог даних. Тому що ця функція не сприймає ресурсу дані, це викликає помилка загальні захисту (ДП) або повертає невизначеного значення, якщо presbits не вказують на дійсні ресурсу дані.
fIcon
Визначає, чи значок або курсор шукав. Якщо цей параметр має значення TRUE, функція пошуку значок; Якщо параметр має значення FALSE, функція шукає курсор.
cxDesired
Визначає бажаної ширини в пікселях піктограми. Якщо цей параметр дорівнює нулю, функція використовує SM_CXICON SM_CXCURSOR системи метричні значення або.
cyDesired
Визначає бажаного висота в пікселях піктограми. Якщо цей параметр дорівнює нулю, функція використовує SM_CYICON SM_CYCURSOR системи метричні значення або.
Прапори
Визначає поєднання таких значень:
Значення Значення
LR_DEFAULTCOLOR Використовує формат кольору за замовчуванням.
LR_MONOCHROME Створює монохромних значок або курсор.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається є ціле число ресурс ідентифікатор значка або курсор, який найкращим чином відповідає на поточному пристрої відображення.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Файл ресурсів типу RT_GROUP_ICON (RT_GROUP_CURSOR вказує курсори) містить значок (або курсор) даних у кількох форматах, залежить від пристрою та апаратно незалежні. LookupIconIdFromDirectoryEx виконує пошук файлу ресурсів для значок (або курсор), що краще підходить на поточному пристрої відображення і повертає її ідентифікатор ціле число. FindResource і FindResourceEx функції використовувати MAKEINTRESOURCE макрос з цей ідентифікатор, щоб знайти ресурс у модулі.

Каталог значок завантажується з файлу ресурсів з ресурсів типу RT_GROUP_ICON (або RT_GROUP_CURSOR для курсори) та ім'я ресурсу ціле число для конкретних значок, щоб бути завантажений. LookupIconIdFromDirectoryEx повертає ціле число ідентифікатор, який ресурс ім'я значка, який найкращим чином відповідає на поточному пристрої відображення.

LoadIcon, LoadImageта LoadCursor функцій ця функція використовується для пошуку даних вказаний ресурс для значок або курсор, який найкращим чином відповідає на поточному пристрої відображення.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд іконки, значок функції, CreateIconFromResourceEx, CreateIconIndirect, FindResource, FindResourceEx, GetIconInfo, LoadCursor, LoadIcon, LoadImage, LookupIconIdFromDirectory, MAKEINTRESOURCE

Index