LookupIconIdFromDirectory

Функція LookupIconIdFromDirectory виконує пошук через значок або курсор даних для значок або курсор, який найкращим чином відповідає на поточному пристрої відображення.

int LookupIconIdFromDirectory ( PBYTE  presbits, / / адреса ресурсу данихBOOLfIcon / / шукати значок або курсор);
 

Параметри

presbits
Вказівник на значок або курсор Каталог даних. Тому що ця функція не сприймає ресурсу дані, це викликає помилка загальні захисту (ДП) або повертає невизначеного значення, якщо presbits не вказують на дійсні ресурсу дані.
fIcon
Визначає, чи значок або курсор шукав. Якщо цей параметр має значення TRUE, функція пошуку значок; Якщо параметр має значення FALSE, функція шукає курсор.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається є ціле число ресурс ідентифікатор значка або курсор, який найкращим чином відповідає на поточному пристрої відображення.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Файл ресурсів типу RT_GROUP_ICON (RT_GROUP_CURSOR вказує курсори) містить значок (або курсор) даних у кількох форматах, залежить від пристрою та апаратно незалежні. LookupIconIdFromDirectory виконує пошук файлу ресурсів для значок (або курсор), що краще підходить на поточному пристрої відображення і повертає її ідентифікатор ціле число. FindResource і FindResourceEx функції використовувати MAKEINTRESOURCE макрос з цей ідентифікатор, щоб знайти ресурс у модулі.

Каталог значок завантажується з файлу ресурсів з ресурсів типу RT_GROUP_ICON (або RT_GROUP_CURSOR для курсори) та ім'я ресурсу ціле число для конкретних значок, щоб бути завантажений. LookupIconIdFromDirectory повертає ціле число ідентифікатор, який ресурс ім'я значка, який найкращим чином відповідає на поточному пристрої відображення.

LoadIcon, LoadCursorта LoadImage функцій ця функція використовується для пошуку даних вказаний ресурс для значок або курсор, який найкращим чином відповідає на поточному пристрої відображення.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд іконки, значок функції, CreateIconFromResource, CreateIconIndirect, FindResource, FindResourceEx, GetIconInfo, LoadCursor, LoadIcon, LoadImage, LookupIconIdFromDirectoryEx, MAKEINTRESOURCE

Index