Шаблони в пам'яті

Діалоговому вікні шаблон в пам'яті складається з заголовком, що описує діалогового вікна, а потім одне або кілька додаткових блоки даних, що описують кожного з елементів керування в діалоговому вікні. У шаблоні можна використовувати стандартний формат або розширений формат. У стандартний шаблон заголовок є DLGTEMPLATE структурою слідують додаткові змінної довжини масивів. Дані для кожного з елементів керування складається з DLGITEMTEMPLATE структури, після чого додаткові змінної довжини масивів. У шаблоні вікні Розширений діалогове вікно верхнього колонтитула використовується формат DLGTEMPLATEEX і керування визначень, використовуйте формат DLGITEMTEMPLATEEX.

Розрізняти стандартний шаблон і шаблон розширений, перевірити перший 16-біт діалоговому вікні шаблон. У розширеному шаблон перше слово є 0xFFFF; будь-які інші значення вказує стандартних шаблонів.

Якщо ви створюєте шаблон діалогове вікно в пам'яті, ви повинні забезпечити кожного з DLGITEMTEMPLATE чи DLGITEMTEMPLATEEX контролю, визначення вирівнюються за межі DWORD . Крім того, створення будь-які дані, що йде визначення контролю повинні бути вирівняні на межу DWORD . Всі з іншими масивами змінної довжини, у діалоговому вікні шаблон повинен бути вирівняні на слів кордонів.

Шаблон заголовка

В обох стандартні та додаткові шаблони для діалогових вікон заголовок містить такі загальні відомості:

У шаблоні розширеного заголовку DLGTEMPLATEEX також визначає такі додаткові відомості:

Визначення елемента керування

Наступний шаблон заголовка, є один або більше контролю визначень, які описують елементи керування в діалоговому вікні. В обох стандартні та додаткові шаблони діалоговому вікні заголовок має члена, який показує, скільки контроль визначень у шаблоні. У стандартних шаблонів визначення кожного елемента керування складається з DLGITEMTEMPLATE структури, після чого додаткові змінної довжини масивів. У шаблоні розширеного керування визначень використовувати формат DLGITEMTEMPLATEEX.

В обох стандартні та додаткові шаблони визначення елемента керування містить наступну інформацію:

У шаблоні розширеного керування визначення також визначає ідентифікатор довідки контексту, що визначає елемента керування, коли система надсилає на WM_HELP повідомлення.

Index