Діалоговому вікні шаблон

Діалоговому вікні шаблон — двійкові дані, що описує діалоговому вікні визначення його висота, ширина, стиль і елементи керування, які він містить. Створити діалогове вікно, система завантажує діалоговому вікні шаблон з ресурсів у виконуваного файлу програми або шаблон, переданого йому в глобальному пам'яті застосування. У будь-якому випадку додаток слід указати шаблон під час створення діалогове вікно.

Розробник створює шаблона ресурсів за допомогою компілятора ресурсу або в діалоговому вікні редактора. Компілятор ресурс перетворює текстовий опис у двійкових ресурс, і в діалоговому вікні редактор зберігає інтерактивно побудовані діалогового як двійкові ресурсу.

Примітка  Пояснення, як створити шаблон ресурсів та додати їх до виконуваного файлу програми виходить за рамки цього огляду. Щоб отримати додаткові відомості про створення шаблона ресурсів та додати їх до виконуваного файлу Перегляньте технічну документацію з вашого застосування засобів розробки.

У діалоговому вікні створити без використання ресурсів шаблон, ви повинні створити шаблон в пам'яті і передати його функції CreateDialogIndirectParam або DialogBoxIndirectParam або CreateDialogIndirect або DialogBoxIndirect макросів.

Діалоговому вікні шаблон в пам'яті складається з заголовком, що описує діалогового вікна, а потім одне або кілька додаткових блоки даних, що описують кожного з елементів керування в діалоговому вікні. У шаблоні можна використовувати стандартний формат або розширений формат. У стандартний шаблон заголовок є DLGTEMPLATE структурою слідують додаткові масивів змінної довжини; і дані для кожного з елементів керування складається з DLGITEMTEMPLATE структури, після чого додаткові змінної довжини масивів. У шаблоні вікні Розширений діалогове вікно верхнього колонтитула використовується формат DLGTEMPLATEEX і керування визначень, використовуйте формат DLGITEMTEMPLATEEX.

Виділення об'єкта глобальної пам'яті і наповнення його з стандартний або Розширений верхній колонтитул і керування визначень, можна створити шаблон пам'яті. Шаблон пам'яті ідентична за формою і змістом шаблон ресурсу. Багато програм, які використовують пам'ять шаблони спочатку використовується функція LoadResource для завантаження шаблона ресурсів в пам'яті, потім змініть завантажено ресурс для створення шаблону пам'яті. Щоб отримати додаткові відомості про створення діалоговому вікні шаблон в пам'яті перегляньте шаблони в пам'яті.

Нижче наведено опис стилів, вимірювання та інші значення в діалоговому вікні шаблон.

Index