Вікно атрибути

Заяву слід надати таку інформацію, під час створення вікна:

У наступних розділах описано ці атрибути.

Клас вікна

Кожного вікна належить до класу вікна. Застосування повинні зареєструватися клас вікна до створення будь-яких windows цього класу. Клас вікна визначає більшість аспектів у вікні вигляд і поведінку. Головний компонент клас вікна є вікно процедури, функція, яка приймає та обробляє всі вводу та запити, які надсилаються до вікна. Система забезпечує введення і просить у вигляді повідомлення. Докладніше перегляньте Класи вікон, Вікно процедуриабо повідомлень і повідомлень.

Ім'я вікна

Ім'я вікна (також називається вікно текст) — це текстовий рядок, який ідентифікує вікно для користувача. Головне вікно, діалогового вікна або вікна повідомлення зазвичай відображає вікно ім'я в рядок заголовка Якщо присутній. Для елемента керування вигляд вікна назва залежить клас елемента керування. Кнопки, редагування або статичний елемент керування відображає його ім'я вікна, в межах прямокутника, окупованих елемента керування. Список, поле зі списком або статичний елемент керування не відображає його ім'я вікна.

Застосунок використовує функцію SetWindowText змінити назву вікна після створення вікна. Він використовує функції GetWindowTextLength і GetWindowText для отримання поточне ім'я вікна Текст з вікна.

Стиль вікна

Кожен вікно містить один або більше стилів вікно. Стиль вікна — іменований константа, яка визначає аспектів у вікні вигляд і поведінку, не вказане клас вікна. Наприклад, смуга ПРОКРУТКИ-класом створює смуги прокрутки, але SBS_HORZ і SBS_VERT стилі визначити, чи потрібно створювати горизонтальної або вертикальної смуги прокрутки. Кілька вікон стилі застосовуються до всіх вікон, а найбільш до windows конкретного вікна класів. Системи і, певною мірою, вікно процедури для класу, інтерпретувати вікно стилі.

Батьки або власник вікно

Вікно може мати батьків вікно. Вікно, яка має дочірню називається дочірнього вікна. Батько вікно надає систему координат для позиціонування дочірнього вікна. Що вікна батьків впливає аспектів у вікні вигляд; Наприклад, обрізається дочірнього вікна, щоб жодна частина дочірнього вікна може з'являтися за межами кордонів вікна, що його батько. Вікно не батько, який має або батьківський об'єкт якого є робочому столі вікна, називається Вікно верхнього рівня. Застосунок використовує функцію EnumWindows отримати ручку, щоб кожен з його верхнього рівня windows. EnumWindows проходить маркер, щоб кожне вікно верхнього рівня, у свою чергу, визначений у застосунку зворотний виклик функції, EnumWindowsProc.

Вікно може володіти, або бути власністю, інше вікно. Є власністю вікна завжди з'являється перед його власник вікно приховано під час його власник вікно згорнуто і знищені, коли знищені вікна, що його власника.

Розташування, розмір і позицію в Z-послідовності

Кожному вікну розташування, розмір і позицію в Z-послідовності. Розташування — координати верхньому лівому куті вікна, по відношенню до у верхньому лівому куті екрана або, у випадку з дочірнього вікна, у верхньому лівому куті області клієнта батьків. Розмір вікна є його ширини та висоти у пікселях. У вікні позицію в Z послідовності є розташування вікна у стосі з вікон, які перекриваються. Докладніше перегляньте Замовлення z.

Ідентифікатор дочірнього вікна або дескриптор меню

Дочірнього вікна можуть мати ідентифікатор дочірнього вікна, унікальні, визначений у застосунку значення, пов'язані з дочірнього вікна. Ідентифікатори дочірнього вікна є особливо корисна у програмах, що створення декількох дитини windows. При створенні дочірнього вікна, програма визначає ідентифікатор дочірнього вікна. Після створення вікна, додаток може змінити ідентифікатор у вікно за допомогою функції SetWindowLong , або можна було знайти ідентифікатор за допомогою функції GetWindowLong.

Всі вікна, крім дочірнього вікна, можуть мати меню. Додаток може містити меню, надаючи дескриптор меню або при реєстрації у вікні клас, або під час створення вікна.

Дескриптор екземпляра

Кожен Win32-додаток має маркер екземпляр, пов'язаних з нею. Система забезпечує екземпляра маркер, щоб програми під час запуску програми. Тому, що його можна запускати декілька копій цього додатка, система використовує екземпляр ручки всередині відрізнити одного екземпляра застосунку з іншого. Застосування необхідно вказати дескриптор екземпляра в багатьох різних windows, у тому числі ті, які створюють windows.

Створення даних

Кожного вікна може бути визначений у застосунку створення даних, пов'язаних з нею. Коли вперше створено вікна, система передає вказівник до даних до процедури вікна вікна, що створюється. Процедура вікно використовує дані ініціалізувати визначений у застосунку змінних.

Index