Z порядку

Z порядку вікно показує у вікно позицію в стеку вікон, які перекриваються. Це вікно стек орієнтований уявних осі, тривимірної, має продовження назовні з екрану. У вікні у верхній частині Z-послідовності перекриває всіх інших вікон. Вікно в нижній частині Z-послідовності перекривається на всіх інших вікон.

Система підтримує z порядок у вигляді окремого списку. Він додає windows z порядку, заснованого на чи є вони найвищого windows, верхнього рівня windows або дитини windows. Найвищий вікно перекривають інші-найвищий windows, незалежно від того, чи є він активний або вікно на передньому плані. Найвищий вікно має WS_EX_TOPMOST стилю. Всі найвищого windows відображаються в Z-послідовності до будь-якого-найвищий windows. Дочірнього вікна згрупованих з його батьків, в порядку, Z.

Якщо застосунок створює вікно, система ставить його у верхній частині Z-послідовності для windows одного типу. Функція BringWindowToTop принести вікна до верхньої частини Z-послідовності для windows одного типу. Ви можете змінити порядок z за допомогою функції SetWindowPos і DeferWindowPos.

Користувач змінює порядок z активувавши в інше вікно. Система позиції активного вікна у верхній частині Z-послідовності для windows одного типу. Коли вікно йде у верхній частині z порядку, так, що його дитина windows. Функція GetTopWindow використовується для пошуку всі дочірні вікна вікна батьків і повернути ручку дочірнього вікна, що є найвищим у порядку Z. GetNextWindow функція отримує маркер до наступного або попереднього вікна в порядку, Z.

Index