Згорнуті, розгорнуте та відновлення Windows

Розгорнуте вікно це вікно, WS_MAXIMIZE стиль. За промовчанням система збільшує розгорнуте вікно розгорнути на екрані або, у випадку з дочірнього вікна, батько вікно клієнтської області. Хоча розмір вікна можуть бути встановлені в той же розмір розгорнутого вікна, розгорнуте вікно, трохи відрізняється. Система автоматично переміщується заголовок вікна у верхній частині екрана, або у верхній частині вікна батьківського клієнтської області. Крім того, система вимикає межі розміру вікна і вікно позиціонування можливості заголовка (так що користувач не може переміщати вікна, перетягнувши рядок заголовка).

Згортання вікна це вікно, WS_MINIMIZE стиль. За промовчанням система зменшує згорнуте вікно до розміру його кнопка на панелі завдань і переміщення згорнутого вікна на панелі завдань. Відновити вікно є вікна, які було повернуто до його попередній розмір і розташування, розмір, що це було, перш ніж вона була до мінімуму або розгорнуте.

Якщо програма визначає стиль WS_MAXIMIZE або WS_MINIMIZE в функції CreateWindowEx , вікна є спочатку розгорнуто, ні згорнуто. Після створення вікна програми можна скористатися функцією CloseWindow щоб згорнути вікно. ArrangeIconicWindows функції впорядкування піктограм на робочому столі, або його розташування батьківського вікна згорнуті дитини вікон у вікні батьків. OpenIcon функція відновлює згорнуте вікно до його попередній розмір і розташування.

Функцію ShowWindow можна звести до мінімуму, розгортання або відновлення вікна. Це також можна настроїти у вікні видимість і активації держав. SetWindowPlacement функція включає в себе ті ж функції, як ShowWindow, але його можна змінити у вікні замовчуванням згорнуто, розгорнуте і відновлені позиції.

IsZoomed і IsIconic функції визначити, чи даного вікна буде розгорнуто, ні згорнуто, відповідно. GetWindowPlacement функція отримує згорнуте, розгорнуте і відновлені позиції для вікна а також визначає стан Показати у вікні.

Коли система отримує команду, щоб розгорнути або відновити згорнуте вікно, він посилає вікна повідомлення WM_QUERYOPEN . Якщо вікно процедура повертає FALSE, система ігнорує розгорнути або відновити команду.

Система автоматично встановлює розмір і місце розгорнуте вікно до системи визначається за замовчуванням для розгорнуте вікно. Щоб змінити параметри за замовчуванням, програма виклику функції SetWindowPlacement або обробити WM_GETMINMAXINFO повідомлення, яке надходить від вікна, коли система є максимізація вікна. WM_GETMINMAXINFO містить вказівник на MINMAXINFO структуру, яка містить значення, що у системі використовується для встановлення розгорнуте розмір і місце. Замінити ці значення скасовує параметри за замовчуванням.