Розмір і розташування функцій

Після створення вікна, застосунку можна встановити розмір вікна або позиції за номером один з кількох різних функцій, включаючи SetWindowPlacement, MoveWindow, SetWindowPosі DeferWindowPos. SetWindowPlacement встановлює згорнутого вікна позиції, розгорнуте позиції, відновити розмір позиції і показати стан. MoveWindow і SetWindowPos функції, аналогічні; як встановити, розміру та розташування вікон однієї програми. SetWindowPos функція включає в себе набір прапорів, які впливають на вікна шоу держави; MoveWindow не включають в себе ці прапори. Одночасно задавати положення ряд windows, включаючи розмір за допомогою функції BeginDeferWindowPos, DeferWindowPosі EndDeferWindowPos позицію, позицію в Z-послідовності та Показати стан.

Заявку можна отримати координати обмежуючого прямокутника у вікні з використанням GetWindowRect функції. Заповнює GetWindowRect на RECT структури з координатами вікна в верхній лівий і знизити правому кутах. Координати є відносно на верхньому лівому куті екрана, навіть для дочірнього вікна. На ScreenToClient або MapWindowPoints функція співставляє екранних координатах дочірнього вікна обмежуючого прямокутника координати по відношенню до клієнтської області вікна батьків.

GetClientRect функція отримує координати у вікні клієнтської області. GetClientRect наповнює RECT структура з координат у верхньому лівому і нижній правий кутах клієнтської області, але координати є по відношенню до клієнтської області, сама по собі. Це означає, що координати клієнтської області верхнього лівого кута кутові, завжди є (0,0) та координати в нижньому правому куті є ширину та висоту області клієнта.

CascadeWindows функція Розташовує вікна на робочому столі або Розташовує вікна дитини вікна вказаний батьків. Функція TileWindows плитки вікон на робочому столі або плитка дитини windows вказано батьківський вікна.

Index