BeginDeferWindowPos

BeginDeferWindowPos функція виділення пам'яті для декількох вікна-поставте структури і повертає маркера структури.

 (HDWP BeginDeferWindowPos Int  nNumWindows / / кількість windows);
 

Параметри

nNumWindows
Визначає початковий Windows для для зберігання інформації про місцезнаходження. Функція DeferWindowPos збільшує розмір структури, якщо це необхідно.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається ідентифікує декілька вікна-позицію структури. Якщо Недостатньо системних ресурсів виділити структури, значення, що повертається, є NULL. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Кілька вікна-положення, структури є внутрішньої структури; Програма не може відкрити його безпосередньо.

DeferWindowPos заповнює кілька вікна-позицію структури з інформацією про з цільовим положенням для одного або кількох вікон буде переміщено. Функція EndDeferWindowPos приймає маркер, щоб ця структура і repositions вікон за допомогою інформації, що зберігається у структурі.

Якщо будь-який з windows в декількох вікна-позицію структури SWP_HIDEWINDOW або SWP_SHOWWINDOW прапор набору, немає вікон переміщено.

Якщо система повинна збільшити розмір кілька вікна-позицію структури за початковий розмір зазначеного параметра nNumWindows , але не вдалося виділити достатньо пам'яті для цього, система не включається вікна всього, позиціонування послідовність (BeginDeferWindowPos, DeferWindowPosі EndDeferWindowPos). Можна вказати максимальний розмір, необхідні програми можуть виявляти та обробляти відмови рано в процесі.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Windows огляд, функції вікон, DeferWindowPos, EndDeferWindowPos, SetWindowPos

Index