LB_ADDSTRING

Програма надсилає повідомлення "LB_ADDSTRING", щоб додати рядок до списку. Якщо список не має LBS_SORT стилю, рядок додається в кінець списку. В іншому випадку, рядок вставляється в списку, і список сортується.

LB_ADDSTRING wParam = 0;             / / не використовуються; повинні бути нульовим lParam = lpsz (LPARAM) (LPCTSTR);  / / адреса для додавання рядка 

 

Параметри

lpsz
Значення lParam. Вказівник на рядок, щоб додати.

Якщо створити список з власником звертається стилю, але без LBS_HASSTRINGS стилю, значення параметра lpsz зберігається у вигляді елемента даних замість рядка це б інакше команду. Ви можете відправити повідомлення LB_GETITEMDATA і LB_SETITEMDATA, щоб отримати або змінити елемент даних.

Повернення значень

Значення, що повертається, є COLUMN індекс рядка в полі списку. Якщо виникає помилка, значення, що повертається, є LB_ERR. Якщо недостатньо місця для збереження нового рядка, значення, що повертається, є LB_ERRSPACE.

Зауваження

Якщо ви створюєте звертається до власника списку з LBS_SORT стилем, але не стиль LBS_HASSTRINGS, система надсилає повідомлення WM_COMPAREITEM один або більше разів, до власника списку правильно розмістити новий елемент у списку.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд списку полів, список поле повідомлення, LB_DELETESTRING, LB_INSERTSTRING, LB_SELECTSTRING, WM_COMPAREITEM

Index