LB_INSERTSTRING

Програма надсилає повідомлення "LB_INSERTSTRING", щоб вставити рядок у списку. На відміну від LB_ADDSTRING повідомлення повідомлення LB_INSERTSTRING не викликає список з сортування, стиль LBS_SORT.

LB_INSERTSTRING wParam = індексу (WPARAM);          / / елемент індексу lParam = lpsz (LPARAM) (LPCTSTR); / / адреса рядка вставки 

 

Параметри

індекс
Значення wParam. Визначає COLUMN індекс позиції на якій вставити рядок. Якщо цей параметр – 1, рядок додається в кінець списку.

Windows 95 і Windows 98: WParam параметр обмежена до 16-бітових значень. Це означає, що списки не може містити більше ніж 32 767 елементи. Хоча кількість елементів обмеженим, загальний розмір у байтах елементів у списку обмежується тільки пам'ять.

lpsz
Значення lParam. Вказівник на рядок для вставки.

Якщо створити список з власником звертається стилю, але без LBS_HASSTRINGS стилю, значення параметра lpsz зберігається у вигляді елемента даних замість рядка це б інакше команду. Ви можете відправити повідомлення LB_GETITEMDATA і LB_SETITEMDATA, щоб отримати або змінити елемент даних.

Повернення значень

Значення, що повертається, є показником положення, в якому була вставлена рядок. Якщо виникає помилка, значення, що повертається, є LB_ERR. Якщо недостатньо місця для збереження нового рядка, значення, що повертається, є LB_ERRSPACE.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд списку полів, список поле повідомлення, LB_ADDSTRING, LB_SELECTSTRING