LB_SELECTSTRING

Програма надсилає повідомлення "LB_SELECTSTRING", пошук список для елемента, що починається зі вказаного рядка знаків. Якщо буде знайдено відповідний елемент, вибраний елемент.

LB_SELECTSTRING wParam = indexStart (WPARAM);        / / пункту до початку пошуку lParam = lpszFind (LPARAM) (LPCTSTR);  / / адреса пошуку рядка 

 

Параметри

indexStart
Значення wParam. Визначає COLUMN індексу елемент перед першим елементом для пошуку. Коли пошук досягає в нижній частині списку, він як і раніше у верхній частині списку до елемента, визначений параметр indexStart . Якщо indexStart – 1, весь список пошук від початку.

Windows 95 і Windows 98: WParam параметр обмежена до 16-бітових значень. Це означає, що списки не може містити більше ніж 32 767 елементи. Хоча кількість елементів обмеженим, загальний розмір у байтах елементів у списку обмежується тільки пам'ять.

lpszFind
Значення lParam. Вказівник на рядок із префіксом для пошуку. Пошук є справи незалежним, тому цей рядок може містити будь-яка комбінація малих і малі літери.

Повернення значень

Якщо пошук виконується успішно, значення, що повертається є показником вибраного елемента. Якщо пошук не завершено, значення, що повертається LB_ERR і фрагмент не змінюється.

Зауваження

Прокручується списку, якщо потрібно, щоб принести вибраного елемента в поданні.

Не використовуйте це повідомлення зі списку, що має стиль LBS_MULTIPLESEL.

Елемент виділений, тільки якщо її початковий символів від початкової точки відповідність символів рядок зазначеного параметра lpszFind.

Якщо створити список з власником звертається стилю, але без LBS_HASSTRINGS стилю, це повідомлення повертає індексу елемент, значення якого довгий (поставляється як параметр lParam повідомлення LB_ADDSTRING або LB_INSERTSTRING) відповідає значенню поставляється як параметр lParam LB_SELECTSTRING.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд списку полів, список поле повідомлення, LB_ADDSTRING, LB_FINDSTRING, LB_INSERTSTRING

Index