LB_FINDSTRING

Програма надсилає повідомлення LB_FINDSTRING, щоб знайти перший рядок у списку, який містить указаний префікс.

LB_FINDSTRING wParam = indexStart (WPARAM);           / / пункту до початку пошуку lParam = lpszFind (LPARAM) (LPCTSTR);   / / пошук рядка адреси 

 

Параметри

indexStart
Значення wParam. Визначає COLUMN індексу елемент перед першим елементом для пошуку. Коли пошук досягає в нижній частині списку, він як і раніше у верхній частині списку до елемента, визначений параметр indexStart . Якщо indexStart – 1, весь список пошук від початку.

Windows 95 і Windows 98: WParam параметр обмежена до 16-бітових значень. Це означає, що списки не може містити більше ніж 32 767 елементи. Хоча кількість елементів обмеженим, загальний розмір у байтах елементів у списку обмежується тільки пам'ять.

lpszFind
Значення lParam. Вказівник на рядок із префіксом для пошуку. Пошук є справи незалежним, тому цей рядок може містити будь-яка комбінація малих і малі літери.

Повернення значень

Значення, що повертається, індекс відповідного елемента, або LB_ERR, якщо пошук не виконано.

Зауваження

Якщо ви створюєте список з власником звертається стилю, але без LBS_HASSTRINGS стилю, це повідомлення повертає індексу елемент з довгий значення (поставляється як параметр lParam повідомлення LB_ADDSTRING або LB_INSERTSTRING), який відповідає значенню, надано як параметр lpszFind.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд списку полів, список поле повідомлення, LB_ADDSTRING, LB_INSERTSTRING, LB_SELECTSTRING

Index