WM_COMPAREITEM

Система надсилає повідомлення WM_COMPAREITEM, відносне розташування елемента у відсортованому списку власник звертається списком або списку. Кожного разу, коли застосування додає новий елемент, система надішле повідомлення власникові поле зі списком або список створені за допомогою CBS_SORT або LBS_SORT стиль.

 WM_COMPAREITEM idCtl = wParam;            / / контролювати ідентифікатор lpcis = lParam (LPCOMPAREITEMSTRUCT); / / Структура з елементів 

 

Параметри

idCtl
Значення wParam. Задає ідентифікатор елемента керування, який WM_COMPAREITEM повідомлення.
lpcis
Значення lParam. Вказівник на COMPAREITEMSTRUCT структуру, яка містить ідентифікатори та надається в застосунку дані для двох елементів у полі зі списком або списку.

Повернення значень

Значення вказує відносне розташування цих двох пунктів. Це може бути будь-який з таких:

Значення Значення
– 1 Пункту 1 передує пункту 2 у порядку сортування.
0 Елементів 1 і 2 є еквівалентними у порядку сортування.
1 Пункту 1 наступним пунктом 2 у порядку сортування.

Зауваження

Отримавши це повідомлення, власник власником звертається списком або списку власник повертає значення із зазначенням, який з елементів, вказаних в структурі COMPAREITEMSTRUCT з'явиться перед іншими. Зазвичай, система надішле повідомлення кілька разів поки вона визначає точне розташування для нового елемента.

Якщо в діалоговому вікні процедури обробляє це повідомлення, слід ролях бажаного значення, що повертається, щоб на BOOL і повернути значення безпосередньо. DWL_MSGRESULT значення, встановлення за допомогою SetWindowLong функції ігнорується.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд поля зі списком, повідомлення зі списком, COMPAREITEMSTRUCT

Index