Список поле стилів

Щоб створити список за допомогою функції CreateWindow або CreateWindowEx , використовувати ЕЛЕМЕНТ клас, відповідне вікно стиль константи і такі константи стиль для визначення списку.

Із стилю списку Опис
LBS_DISABLENOSCROLL Показує інвалідів вертикальної смуги для списку, коли поле не містить достатньо елементів для прокрутки. Якщо не вказати цей стиль, смуги прокручування приховано, коли список не містить достатньо елементів.
LBS_EXTENDEDSEL Дозволяє кількох елементів вибору за допомогою клавіші shift та миші або спеціальні комбінації клавіш.
LBS_HASSTRINGS Визначає, що список містить об'єкти, що складаються з рядків. Список із підтримує пам'яті та адреси для рядків, так що програму можна використовувати LB_GETTEXT повідомлення для отримання тексту певного елемента. За промовчанням усі список коробки, за винятком звертається власник списку поля мають цей стиль. Ви можете створити на звертається до власника списку або без цього стилю.
LBS_MULTICOLUMN Визначає багатьма стовпцями список, який прокручується по горизонталі. LB_SETCOLUMNWIDTH повідомлення ширину стовпців.
LBS_MULTIPLESEL Виявляється виділення рядка або вимкнути один час користувач кліків або double-clicks рядок у списку. Можна вибрати будь-яку кількість рядків.
LBS_NODATA Вказує на відсутність даних списку. Вказати цей стиль, коли кількість елементів у списку буде перевищувати однієї тисячі. Відсутність даних списку повинен містити LBS_OWNERDRAWFIXED стиль, але не повинні мати стиль LBS_SORT або LBS_HASSTRINGS.

Відсутність даних списку нагадує звертається до власника списку, за винятком, що він не містить рядок або крапковий малюнок даних для елемента. Команди для додавання, вставити або видалити елемент завжди ігнорувати будь-який елемент з огляду даних; Прохання знайти рядок у полі список завжди невдачу. Система надсилає повідомлення WM_DRAWITEM до власника вікна, коли елемент має бути звернена. DRAWITEMSTRUCT структури, що пройшов з WM_DRAWITEM повідомленням, член itemID визначає рядок елемента звертається. Відсутність даних списку не відправити WM_DELETEITEM повідомлення.

LBS_NOINTEGRALHEIGHT Визначає розмір списку точно вказаний застосунок під час його створення списку Розмір. Зазвичай, система розміри списку так що списку не відображаються часткового елементів.
LBS_NOREDRAW Визначає, що поява полі список не оновлюється внесення змін. Можна змінити цей стиль, відправивши на WM_SETREDRAW повідомлення в будь-який час.
LBS_NOSEL Визначає, що список містить елементи, які можна переглядати, але не вибрано.
LBS_NOTIFY Повідомляє батьківського вікно з повідомлення кожного разу, коли користувач натискає або double-clicks рядок у списку.
LBS_OWNERDRAWFIXED Вказує, що власник списку несе відповідальність за залучення його вміст і що елементи в полі списку однакової висоти. Вікна власник отримує WM_MEASUREITEM повідомлення, коли створюється список, і WM_DRAWITEM повідомлення, коли візуальних аспектів списку змінилася.
LBS_OWNERDRAWVARIABLE Вказує, що власник списку несе відповідальність за залучення його вміст і що елементи в полі списку змінної висоти. Вікно власник отримує WM_MEASUREITEM повідомлення для кожного елемента в полі зі списком, коли створюється поле зі списком і WM_DRAWITEM повідомлення, коли візуальних аспектів списком змінилася.
LBS_SORT Сортування рядків у списку.
LBS_STANDARD Сортування рядків у списку. Батько вікно отримує повідомлення кожного разу, коли користувач натискає або double-clicks рядок. Зі списком є меж з усіх боків.
LBS_USETABSTOPS Дозволяє визнати і розширити знаки табуляції, коли малюнок його рядків списку. LB_SETTABSTOPS повідомлення можна використовувати для визначення позиції табуляції. Позиції табуляції за промовчанням є 32 діалоговому шаблон блоків один від одного. Діалогове вікно шаблон блоків є апаратно незалежних одиницях, що використовуються в діалоговому вікні Шаблони. Щоб перетворити діалоговому шаблон одиниць вимірювання екран одиниць (пікселів), слід використовувати функцію MapDialogRect.
LBS_WANTKEYBOARDINPUT Вказує, що власник списку отримує WM_VKEYTOITEM повідомлення кожного разу, коли користувач натискає клавішу і списку має фокус вводу. Це дає змогу застосунку для виконання спеціальної обробки клавіатури, введення.

Index