WM_MEASUREITEM

WM_MEASUREITEM повідомлення надсилається до вікна власник власником звертається кнопку, зі списком, список, керування списком подання, або пункт меню під час керування або меню.

 WM_MEASUREITEM idCtl = wParam (UINT);                / / контролювати ідентифікатор lpmis = lParam (LPMEASUREITEMSTRUCT); / / розмір елементів інформації 

 

Параметри

idCtl
Значення wParam. Містить значення, член CtlID MEASUREITEMSTRUCT структури, вказаний параметр lpmis . Це значення визначає елемент керування, який WM_MEASUREITEM повідомлення.

Якщо значення дорівнює нулю, повідомлення було надіслано на меню. Якщо значення є ненульовим, надсилання повідомлення поле зі списком або списку. Якщо значення є ненульовим, а значення itemID членом MEASUREITEMSTRUCT вказав на lpmis (UINT) – 1, повідомлення було надіслано з редагувати поля зі списком.

lpmis
Значення lParam. Вказівник на MEASUREITEMSTRUCT структуру, яка містить розміри звертається власник елемента керування або меню елемент.

Повернення значень

Якщо програма обробляє це повідомлення, вона повинна повернути TRUE.

Зауваження

Коли вікно власник отримує WM_MEASUREITEM повідомлення, власник заповнює у структурі MEASUREITEMSTRUCT вказав на lParam параметр повідомлення та повертає; це повідомляє система розмірів елемента керування. Якщо список або поле зі списком створюється з LBS_OWNERDRAWVARIABLE або CBS_OWNERDRAWVARIABLE стилю, це повідомлення надсилається власникові для кожного елемента керування; в іншому випадку цього повідомлення один раз.

Система надсилає повідомлення WM_MEASUREITEM до власника вікна поля зі списками та поля списку, створені за допомогою стилю OWNERDRAWFIXED перед надсиланням повідомлення WM_INITDIALOG. Як результат, отримавши це повідомлення, власник система має поки не визначена висотою та шириною шрифту, що використовується в керування; викликів функцій і розрахунки, які вимагають ці значення повинні відбутися в основною функцією застосунку або бібліотеки.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд поля зі списком, повідомлення зі списком, MEASUREITEMSTRUCT, WM_INITDIALOG

Index