WM_VKEYTOITEM

WM_VKEYTOITEM повідомлення надсилається на список з LBS_WANTKEYBOARDINPUT стиль його власникові, у відповідь на повідомлення, WM_KEYDOWN.

WM_VKEYTOITEM vkey = LOWORD(wParam);      / / Віртуальний ключ код nCaretPos = HIWORD(wParam); / / знак вставлення позиції hwndLB = lParam;            / / Ручка на список 

 

Параметри

vkey
Значення Низький замовлення слово wParam. Визначає віртуальний ключ кодекс клавішу натиснув користувач.
nCaretPos
Вартість вищого порядку слово wParam. Указує поточну позицію в за допомогою курсору.
hwndLB
Значення lParam. Обробляти до списку.

Повернення значень

Значення, що повертається визначає дії, які виконуються програми у відповідь на повідомлення. Значення, що повертається, з –2 вказує, що застосунок обробляються всі аспекти вибору елемента і вимагає подальші дії за списком. Значення, що повертається, з – 1 вказує списку слід виконати дію за промовчанням у відповідь на натискання клавіші. Повернення значення 0 або більшими визначає індекс елемент у списку і показує, списку повинні виконувати дію за промовчанням для клавіш на певний елемент.

Дія за промовчанням

Функція DefWindowProc повертає – 1.

Зауваження

Якщо в діалоговому вікні процедури обробляє це повідомлення, слід ролях бажаного значення, що повертається, щоб на BOOL і повернути значення безпосередньо. DWL_MSGRESULT значення, встановлення за допомогою SetWindowLong функції ігнорується.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд списку полів, список поле повідомлення, DefWindowProc, WM_CHARTOITEM, WM_KEYDOWN