WM_KEYDOWN

WM_KEYDOWN повідомлення Опубліковано у вікно з фокус вводу при натисненні клавіші nonsystem. Nonsystem ключовим є ключ, що натиснута коли клавішу alt не натиснута.

 WM_KEYDOWN nVirtKey = wParam (int);    / / Віртуальний ключ код lKeyData = lParam;          / / Ключові дані 

 

Параметри

nVirtKey
Значення wParam. Визначає віртуальний ключ код nonsystem ключа.
lKeyData
Значення lParam. Визначає кількість повторень, код сканування, extended ключ прапор, контексті код, попередній ключ Державний прапор і перехід Державний прапор, як показано в нижченаведеній таблиці.
Значення Опис
0–15 Визначає кількість повторень для поточного повідомлення. Значення є кількість разів, натискання клавіші є авто, що повторюються з користувачем, утримуючи натиснутою клавішу. Якщо натискання клавіші проходить досить довго, декілька повідомлень надісланих. Однак, кількість повторень не є накопичувальним.
16–23 Визначає код сканування. Значення залежить від обчислювальної техніки (ПОТ).
24 Визначає, чи ключ буде розширений ключ, таких як праву клавішу alt і клавіші ctrl, на розширення 101 - або 102-key-клавіатури. Значення дорівнює 1, якщо це розширений ключ; в іншому випадку, це 0.
25 — 28 Захищені; не використовуйте.
29 Визначає код контексті. Завжди має значення 0, WM_KEYDOWN повідомлення.
30 Визначає попередня ключових державних. Значення дорівнює 1, якщо ключ не працює, перш ніж надіслати повідомлення, або воно є 0, якщо ключ до.
31 Визначає перехідного стану. Завжди має значення 0, WM_KEYDOWN повідомлення.

Повернення значень

Заяву слід повернути нуля, якщо вона обробляє це повідомлення.

Дія за промовчанням

Якщо натиснути клавішу f10, функція DefWindowProc встановлює внутрішніх прапор. Коли DefWindowProc отримує WM_KEYUP повідомлення, функція перевіряє, чи внутрішніх прапор встановлений і, якщо так, WM_SYSCOMMAND повідомлення надсилається у вікно верхнього рівня. SC_KEYMENU має значення параметра wParam повідомлення.

Зауваження

З функцією autorepeat більше одного WM_KEYDOWN повідомлення можуть бути розміщені перед WM_KEYUP повідомлення Опубліковано. Попередній ключових державних (біт 30) можуть бути використані для визначення, чи WM_KEYDOWN повідомлення означає, що перехід перший вниз або повторне вниз переходу.

Для посилення 101 і 102 клавіші клавіатури розширені ключі є права клавіша alt і клавіші ctrl (main) розділі клавіатура; ins, дель, додому, кінець, сторінку вгору, сторінка вниз і стрілки в кластери ліворуч від цифрової клавіатури; і прірва (/) і введіть клавіші на цифровій клавіатурі. Інших клавіатурах може підтримувати розширений ключ біт в параметрі lKeyData.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд введення клавіатури, клавіатури вводу повідомлень, DefWindowProc, WM_CHAR, WM_KEYUP, WM_SYSCOMMAND

Index