WM_CHAR

WM_CHAR повідомлення Опубліковано у вікно з фокусу клавіатури під, перекладено WM_KEYDOWN повідомлення за допомогою функції TranslateMessage . WM_CHAR містить код клавіші, яка була натиснута.

WM_CHAR chCharCode = wParam (TCHAR);    / / символ коду lKeyData = lParam;              / / Ключові дані 

 

Параметри

chCharCode
Значення wParam. Визначає код символу клавіші.
lKeyData
Значення lParam. Визначає кількість повторень, код сканування, extended ключ прапор, контексті код, попередній ключ Державний прапор і перехід Державний прапор, як показано в нижченаведеній таблиці.
Значення Опис
0–15 Визначає кількість повторень для поточного повідомлення. Значення є кількість разів, натискання клавіші є авто, що повторюються з користувачем, утримуючи натиснутою клавішу. Якщо натискання клавіші проходить досить довго, декілька повідомлень надісланих. Однак, кількість повторень не є накопичувальним.
16–23 Визначає код сканування. Значення залежить від обчислювальної техніки (ПОТ).
24 Визначає, чи ключ буде розширений ключ, таких як праву клавішу alt і клавіші ctrl, на розширення 101 - або 102-key-клавіатури. Значення дорівнює 1, якщо це розширений ключ; в іншому випадку, це 0.
25 — 28 Захищені; не використовуйте.
29 Визначає код контексті. Має значення 1, якщо клавішу alt проходить вниз, а натискання на клавіші; в іншому випадку має значення 0.
30 Визначає попередня ключових державних. Значення дорівнює 1, якщо ключ не працює, перш ніж надіслати повідомлення, або воно є 0, якщо ключ до.
31 Визначає перехідного стану. Значення дорівнює 1, якщо ключ в даний час випущено, або це 0, якщо час натискання на клавіші.

Повернення значень

Заяву слід повернути нуля, якщо вона обробляє це повідомлення.

Зауваження

Тому що не обов'язково зв'язок листування між клавіші, натискання і символів повідомлення, що генеруються, інформація у word вищого порядку lKeyData параметр не є корисним для додатків. Інформація у word вищого порядку застосовується лише до Приватне повідомлення WM_KEYDOWN, який передує проводки повідомлення WM_CHAR.

Для посилення 101 - і 102-key-клавішні додаткові клавіші є права клавіша alt і клавіші права ctrl на основний розділ клавіатури; ins, дель, додому, кінець, сторінку вгору, сторінка вниз і стрілки в кластери ліворуч від цифрової клавіатури; і прірва (/) і введіть клавіші на цифровій клавіатурі. Деяких інших клавіатурах може підтримувати розширений ключ біт в параметрі lKeyData.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд введення клавіатури, клавіатури вводу повідомлень, TranslateMessage, WM_KEYDOWN

Index