SetFocus

Функція SetFocus встановлює фокусу клавіатури до вказаного вікна. Вікна повинні бути пов'язані з виклику потоку чергу повідомлення.

 (HWND SetFocus HWND  hWnd / / ручка вікна, щоб отримати фокус);
 

Параметри

hWnd
Ручка вікна, які будуть отримувати введення клавіатури. Якщо цей параметр має значення NULL, натиснення ігноруються.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається є дескриптор вікна, що раніше було фокусу клавіатури. Якщо hWnd параметр неприпустимий або вікна не пов'язаний із закликом потік черга повідомлень, значення, що повертається, є NULL. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

SetFocus функція надсилання WM_KILLFOCUS повідомлення до вікна, яке втрачає фокус вводу й повідомлення WM_SETFOCUS вікно, яке отримує фокус вводу. Він також активує або вікно, яке отримує фокус або батьків вікно, яке отримує фокус.

Якщо вікно є активним, а не має фокус, будь-яку клавішу натиснув буде виробляти WM_SYSCHAR, WM_SYSKEYDOWN або WM_SYSKEYUP повідомлення. Якщо ключ VK_MENU також натиснута, lParam параметр повідомлення буде трохи 30 набору. В іншому випадку, повідомлень, що виробляються не мають це трохи встановити.

За допомогою функції AttachThreadInput , потік можна вкласти його вводу, обробки на інший потік. Це дозволяє потоку для виклику SetFocus для встановлення фокусу клавіатури в вікно, пов'язаних з інший потік черга повідомлень.

Windows CE: Не використовувати функцію SetFocus для встановлення фокусу клавіатури в вікно, пов'язаних з черга повідомлень інший потік. Існує один виняток. Якщо вікно в один потік дитини вікно на інший потік, або якщо windows братів і сестер, з того ж самого батька, теми, пов'язані з одного вікна можна встановити фокус до іншого вікна, навіть якщо він належить іншому потоку. У цьому випадку, немає необхідності в першому виклику AttachThreadInput.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд введення клавіатури, клавіатури вводу функції, AttachThreadInput, GetFocus, WM_KILLFOCUS, WM_SETFOCUS, WM_SYSCHAR, WM_SYSKEYDOWN, WM_SYSKEYUP

Index