WM_SYSKEYDOWN

WM_SYSKEYDOWN повідомлення Опубліковано у вікно з фокусу клавіатури, коли користувач натискає клавішу F10, (що Активація рядка меню) або проводить клавішу alt ключа а потім натискає іншої клавіші. Вона також виникає, коли немає вікна в даний час має фокусу клавіатури; у цьому випадку, WM_SYSKEYDOWN повідомлення надсилається до активного вікна. Вікно, яке отримує повідомлення можна розрізнити ці два контекстах перевірки контекст код в параметрі lKeyData.

WM_SYSKEYDOWN nVirtKey = wParam (int);    / / Віртуальний ключ код lKeyData = lParam;          / / Ключові дані 

 

Параметри

nVirtKey
Значення wParam. Визначає віртуальний ключ кодекс притиснутою будучи.
lKeyData
Значення lParam. Визначає кількість повторень, код сканування, extended ключ прапор, контексті код, попередній ключ Державний прапор і перехід Державний прапор, як показано в нижченаведеній таблиці.
Значення Опис
0–15 Визначає кількість повторень для поточного повідомлення. Значення є кількість разів, натискання клавіші є авто, що повторюються з користувачем, утримуючи натиснутою клавішу. Якщо натискання клавіші проходить досить довго, декілька повідомлень надісланих. Однак, кількість повторень не є накопичувальним.
16–23 Визначає код сканування. Значення залежить від обчислювальної техніки (ПОТ).
24 Визначає, чи ключ буде розширений ключ, таких як праву клавішу alt і клавіші ctrl, на розширення 101 - або 102-key-клавіатури. Значення дорівнює 1, якщо це розширений ключ; в іншому випадку, це 0.
25 — 28 Захищені; не використовуйте.
29 Визначає код контексті. Значення дорівнює 1, якщо клавішу ALT не працює, під час натискання на клавіші; Це 0, якщо WM_SYSKEYDOWN повідомлення Опубліковано для активного вікна, тому, що жодне вікно не має фокус вводу.
30 Визначає попередня ключових державних. Значення дорівнює 1, якщо ключ не працює, перш ніж надіслати повідомлення, або воно є 0, якщо ключ до.
31 Визначає перехідного стану. Завжди має значення 0, WM_SYSKEYDOWN повідомлення.

Повернення значень

Заяву слід повернути нуля, якщо вона обробляє це повідомлення.

Дія за промовчанням

Функція DefWindowProc розглядає даного ключа і генерує повідомлення про WM_SYSCOMMAND , якщо ключ або вкладку або введіть.

Зауваження

Коли код контексті нуль, повідомлення може бути передана функцію TranslateAccelerator , яка буде обробляти його, як ніби це нормальна ключові повідомлення замість того, щоб повідомлення символ ключа. Це дозволяє клавіші виклику для використання з активного вікна, навіть якщо активного вікна не має фокус вводу.

З-за автоматичного повторення більше одного WM_SYSKEYDOWN повідомлення може з'являтися перед надсиланням повідомлення WM_SYSKEYUP. Попередній ключових державних (біт 30) можуть бути використані для визначення, чи WM_SYSKEYDOWN повідомлення означає, що перехід перший вниз або повторне вниз переходу.

Для посилення 101 і 102 клавіші клавіатури розширений ключі є права клавіша alt і клавіші ctrl (main) розділі клавіатура; ins, дель, додому, кінець, сторінку вгору, сторінка вниз і стрілки в кластери ліворуч від цифрової клавіатури; і прірва (/) і введіть клавіші на цифровій клавіатурі. Інших клавіатурах може підтримувати розширений ключ біт в параметрі lParam.

Це також надсилається повідомлення кожного разу, коли користувач натискає на F10 ключа без клавіші ALT.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд введення клавіатури, клавіатури вводу повідомлень, DefWindowProc, TranslateAccelerator, WM_SYSCOMMAND, WM_SYSKEYUP

Index