Створення значок

Є готові стандартних ікон, так що це не є необхідним для їх створення. Щоб використати стандартний значок, додаток можна отримати її маркер за допомогою LoadImage функції. Значок впоратися це унікальне значення типу HICON , що визначає стандартний або власний значок.

Створити власний значок для програми, ви б зазвичай використовують графічні програми і включати в ЗНАЧОК ресурс у файл ресурсів визначення програми. Під час виконання ви можете назвати, LoadIcon або LoadImage , щоб отримати ручку на значок. Значок-ресурсу можуть містити групи зображень для кількох різних пристроях відображення. LoadIcon і LoadImage автоматично, оберіть найбільш відповідну піктограму з групи для поточного пристрою відображення.

Програма також можна створити настроювану піктограму під час виконання за допомогою CreateIconIndirect функція, яка створює значок на основі вмісту ICONINFO структури. Функція GetIconInfo заповнює структури з вістря координати та інформацію про бітова маска растрові та бітовий колір для значок.

Програми повинні виконувати нестандартні ікони, як ресурси і повинні використовувати LoadIcon або LoadImage, а не створити значок під час виконання. Використання ресурсів значок уникає пристрій залежність, спрощує локалізації і дозволяє застосункам поділитися піктограми фігур.

Функція CreateIconFromResourceEx дозволяє додаток для огляду на системні ресурси та створення ікони і курсори, на основі даних ресурсу. CreateIconFromResourceEx створює значок на основі двійкові ресурсу дані з інших виконувані файли або бібліотек динамічного компонування (DLL). Програма має передувати цю функцію з дзвінки функції LookupIconIdFromDirectoryEx і кілька функцій ресурсу. LookupIconIdFromDirectoryEx повертає ідентифікатор найбільш відповідний значок дані для поточного пристрою відображення. Щоб отримати додаткові відомості про функції ресурсу побачити Ресурс функцій.

Index